Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél is...

Második terhességnél is ugyanolyan erős mensis érzésetek volt mint az elsőnél? 16 hónapja szültem, most hat hetes vagyok, de nem érzem olyan erősen a szurkákat, mint az elsőnél

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva volt, de szerintem ennek nincs jelentősége.

Gratulálok a babához!

(Ja és a harmadiknál megint nem éreztem...)

2011. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megnyugodtam:)Még orvosnál nem voltam,csak 21.-én megyek
2011. nov. 10. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én negatív példát tudok csak írni!:(

Első terhességemnél volt mensi szerű fájdalmam.

Most hónapban nem jött meg, tesztet is csináltunk, halvány pozitív lett.Nem éreztem semmit!28ára volt időpontom dokihoz.Erre tegnap éjjel elkezdtem vérezni, gyorsan mentünk ügyeletre, ahol meg az jött eredménynek, hogy nem is vagyok terhes...de azért elküldtek kontrollra...Én nem is értem.Még sosem késett 2 hetet a mensim..és akkor miért lett pozitív a teszt???

De ez az én sztorim!Remélem neked nincs semmi bajod!

Én sok egészséget kívánok nektek!!!!

Egyébként meg minden terhesség más! :)

2011. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az elsőnél nagyon erős görcseim voltak az elején!Viszont nme voltam rosszul!Viszont 4. héttől veszélyeztetett voltam!


Mosta másodiknál, alig volt az elején iylen mensis görcs, talán ha kétszer éreztem...11 hétig iszpnyat rosszul voltam, :(


De ez egészséges várandóság most! :)Szóval normális amit érzel!


Nekem 20 hós a volta lányommikor terhes lettem!


Lassan két éves kislány és 16hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!