Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygyulladás és terhesség?

Hüvelygyulladás és terhesség?

Figyelt kérdés

A terhességem előtt pár évig állandóan visszatérő hüvelygombával és hüvelygyulladással küszködtem, ami a húgyutakra is átterjedt. Sok szenvedés, előbb nőgyógyász, később otthoni kúrálás következett.

Én hülye csak jóval később jöttem rá, hogy mindezt nagyban befolyásolta - a hajlam mellett -, hogy teljesen csupaszra borotválkoztam. Most, hogy újra természetes szépségemben pompázom, így a terhességem előtt 2-3 hónappal már nyoma sem volt (igaz a folyásom még mindig érdekes szagú) a gombának. A kérdés, hogy lehet-e bármi probléma a terhességgel vagy a gyermek egészségével a sok gyulladás miatt? Van valakinek hasonló tapasztalata esetleg, akár a terhesség alatt van-e olyan kismama, aki végig ezzel küszködött?

Köszönöm.


2011. júl. 11. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt volt valamiféle hüvelygyulladásom. A doki azt mondta, a kismamáknál ez nem meglepő, sokkal érzékenyebb a szervezetük. A babámnak nem lett semmi baja.
2011. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!