Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fullasztó köhögésre tipp?

Fullasztó köhögésre tipp?

Figyelt kérdés

Köhögőrohamok jönnek rám és ilyenkor el-elcsöppenek. Rettentő kellemetlen :(

30 hetes kismama


2011. júl. 11. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz. Nem vagy asztmás? Mindenképp vizsgáltasd ki, mert ha súlyos nem feltétlen szülhetsz természetesen. Főzz hagymateát. Nem finom, de hatásos. ha hagyma külső héját forrázd le vízben, hagyd állni 5 percig aztán szűrd le és ízesítés nélkül idd meg.
2011. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sok folyadék c vitamin.Nekem a gyomor sav marta meg annyira a torkomat,hogy iszonyatosan köhögtem majd 2 hónapig.Először én is csak c vitaminoztam,Később kaptam más fajta savlekötőt és augmentint.
2011. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A hagymatea valóban jó a köhögésre, torokra. De én úgy csinálom, hogy kristálycukrot felhevitem a gázon, aztán ha barnulni kezd ráöntöd a vizet. Ekkor megszilárdul hirtelen, de ne ilyedj meg. Folyamatosan kavargatni kell, majd hozzáadni a hagymahéjakat és felforralni. Amúgy ez az un égetett cukor hagyma tea. Szerintem nem is olyan rossz, én kimondottan szeretem.
2011. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!