Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok es...

22 hetes kismama vagyok es gyakran feszit es faj a koldokom folott par centivel, ez gond lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem,félidőn túl vagy ilyenkor már a köldöknél vagy már picit felette ér a méhed,nő folyamatosan ezt érezheted.

Nekem is sok fura érzésem volt és sokszor majd szívbajt kaptam annyira aggódtam.:)

Nem lesz semmi baj nyugi.

2011. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt, normális, ahogy a méhtartó szalagok nyúlnak...

Ha bármi kételyed van, mondd el a dokidnak. Valószínű ő is meg fog nyugtatni ezzel kapcsolatban.

2011. júl. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszaitokat:)sajnos a dokimnak nem merem elmondani mert legutoljara is csak annyit mondtam hogy faj a hasam egy kicsit es o egybol korhazba kuldott de ott se mondtak tobbet hogy mitol van :( csak a helyet foglaltam:)
2011. júl. 12. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!