Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettem romlott epret kb.4et....

Ettem romlott epret kb.4et. Nagyon erzodott az izen, de jobbnak nezett ki, mint amilyen volt. Babanak lehet baja? Tudjatok milyen hamar peneszedik. Par nap

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi,de neked sem lesz
2011. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...a gyomorsavad elintézi sztem :-) Legközelebb óvatosabban azért! Egyél inkább dinnyét :-)
2011. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha valami étel megromlik, az nem feltétlen ÚGY romlik meg. Tehát nem lesz toxikus, mert ahhoz a megfelelő mikróbáknak kell elszaporodnia rajta,

Pl egy húsnak szaga lesz (kicsit savanykás), az csak a hús érése, tejsavas erjedés megy végbe...stb, ehető

Az más kérdés, hogy amikro ezek megjelennek, valószínű, hogy a toxikus mikróbáknak is megfelelő volt a körülmény, ezért nem fogyasztja el a többség (természetesen várandósan kerülni kell, de normál esetben ezek fogyaszthatóak, ha nem a boltban lett olyan, hanem a te hűtődben)


Egy kevés megerjedt epertől, és penésztől nem lesz bajod, kerüld az iylen helyzeteket, de ugysem finom:P

Jó egészséget

2011. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!