Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismamák, voltatok...

19 hetes kismamák, voltatok már a dokinal, tudjatok milyen nemü a gyermeketek? Vásároltatok valamit már a bbának?

Figyelt kérdés
Én csütörtökön kell mennyek és nagyon izgulok,de annyit elértem hogy most elöször nem egyedül megyek,jön a férjem is,mivel reménykedünk benne hogy megtudjuk milyen neme van.
2009. okt. 20. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 26. hétig nem tudták biztosra mondani. Így elmentünk 4D-re ott 100%-ra mondták meg, hogy kislány.A párom mindíg elkísér. (bár neki rugalmas munkaideje van) Én 19 hetesen még nem vettem semmit. 30 hetes voltam mikor elkezdtünk neki vásárolgatni.

34km

2009. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi tegnap voltunk dokinál. Már a 16. héten is mondta a doki, hog kislány, de tegnap már 100%-ra mondta.

A férjem szerencsére mindig jön velem a viszgálatra. AMjd meglátod, hogy a férednek is mekkora élmény lesz látni végre.

Nem vettünk még semmit, nem érzem úgy, hogy kellene,nem babonából, csak még nem láttam egy olyan dolgot sem , amit ne tudtam volna otthagyni. A baba-mama expón novemebr elején már biztosan fogunk vásárolni, nem szeretnék mindent a legvégére hagyni.

2009. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 19 hetes vagyok, és tegnap voltam ultrahangon.És nekem is tegnap jött el először a férjem:)

De biztosra nem tudták mondani.Amikor rákérdeztem, hogy tudni-e már a nemét, ezt mondta:lány a valószínűbb.

Fontolom a 4D-t, hogy biztosan megtudjam, de lehet hogy 4-5 hetet még várok vele.

2009. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia!!18 hetesn kislányt mondtak de ma voltam 24hetesen és tuti kiscsaj láttuk a nuniját már van ár dolog amit vettünk kiságy hordozo de ruhákat kaptuk a legtöbbjét!!mostmár mehetek vásárolni csajos cucokkat!!!
2009. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

19+1 km vagyok. a 13. heten voltam 4d-n, mert a tarkoredot azzal csinaltak, akkor azt mondta 99% hogy nunis, aztan a 15. heten is el kellett mannam rendes uh-ra, az is azt mondta, hogy kislany, azota nem voltunk, de en mar akkor elkezdtem bevasarolni csupa csajszis dolgokat,l mar egy fel szekreny tele van. kicsit csalodott lennek ezek utan, ha idokozben"megkukacosodna". meg en is mar beleeltem magam, a lenyeg amugy, hoy egeszseges legyen.

a babakocsit, kisagyat, pelenkazot a sogornomektol orokoljuk, ok eppen most nottek ki. ugyhogy nekunk csak a kis ruhakat kell megvenni, igy rengeteget megsporolunk.

boldog babavarast mindenkinek!

2009. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
utso vagyok, majd ird meg legyszi, hogy mi lett csutortokon!
2009. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
persze megirom:))
2009. okt. 20. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én tegnap voltam genetikain 19 hetes vagyok, keresztbe tett lábakkal alszik (mint az apja) azt már tudom. Ja és fejjel lefelé. Nem tudták megmondani hogy milye van. Se itt se a 4d-sen. :( Ugyhogy már nem is érdekel. Veszek unisex rucikat. Már 1 darabot vettem kis bodyt apának meglepiből. 5 perc alatt kész voltak a vizsgálattal mert hamar lehetett lemérni. Sajnáltam nagyon, képet nem adtak. Drukkolok hogy megtudd mitek van!

2009. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19+3hetes vagyok!Kisfiú lesz,már 13 hetesen jól látszott:-))Nekem már sok minden megvan 2 hónapja volt az esküvőm és ágyat,babkocsit nászajándékba kaptunk(és még sok apróságot)de én is veszegetem a ruhákat,örömet okoz!!
2009. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
meg is ertem hogy oromet okoz,en is ezt a napot vartam hogy tudjam meg hogy fiucska vagy kislany es masnap mar ra merek nezni egy kis rucira mert idaig nem neztem,de ha mostantol megteccik valami azt megfogom venni.
2009. okt. 20. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!