Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes kismamák. Milyen...

Terhes kismamák. Milyen vitamint, gyógyszert szedtek és miért? (femibion, magne B6 stb. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Femibiont az elejétől (a folsav jobb felszívódása miatt). Próbáltam az Elevitet és a Gravidádt, én mindkettőtől hánytam. Most a 28. héttől szedek vasat és kalciumot is. Magne-b6-ot csak amikor érzem, hogy kell, az elején minden nap szedtem.
2011. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a femibiont. Első terhességem alatt is ezt szedtem, még egy picike rosszullétem sem volt. Most 35 hetes vagyok, már 2-3 hónapja nem szedem, de nem is volt panaszom. Szerintem szuper :) Nekem legalábbis bevállt!
2011. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Folsavat, omega3-at, és Hipp Natalt szedek. A folsavat már elhagytam, a többi maradt.
2011. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmit! Miért? Mert meg vagyok nélküle is! Egyedül folsavat szedek! De eszem rengeteg zöldséget (saját), gyümölcsöt (ez is), 100%-os levet (ez is)!
2011. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
reggelente egy Puritan kombinált kismamavitamint, nap közben semmit, sárgarépát rágcsálok nagyon sokat, meg folyton citromot eszem :D
2011. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
elevit
2011. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12. héttől elevit. Előtte pezsgőtabi multivitamin és folsav.
2011. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél Elevit+MagneB6, most Gravida+MagneB6+Magnézium-kálcium pezsgőtabi. Hogy miért? Mert nem tudok annyira változatosan étkezni, hogy mindent bevigyek a szervezetembe, ami kell.
2011. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Femibiont szedek, mert az orvosom tanácsolta, hogy szedjek terhes vitamint, bajom nem lehet tőle. Laktózérzékeny vagyok, egyedül ebben nincs laktóz, én ezért szedem ezt.

Magát a vitamint meg azért, mert nem igazán eszek elég zöldséget-gyümölcsöt.

Ezen kívül Magne B6, de azt egyelőre csak alkalmakként, amikor görcsöl kicsit a hasam.

2011. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Terhesség elején egy doboz Gravidát szedtem be. Utána hogy elfogyott Béres Actival Exrta-t vettem és azóta azt szedem. Mellé kaptam vastablettát. Néha szoktam kálcium és magnézium pezsgőtablettát inni. Na meg ugye most a sok gyümölcsöt és zöldséget eszem.

2011. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!