Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Mit kívántatok a...

Anyukák! Mit kívántatok a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy azelőtt is fogyasztottátok-e vagy sem.
2011. júl. 14. 15:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

A terhesség elején a sós dolgokra kattantam rá. De mondjuk alapvetően sósszájú vagyok.

A terhesség közepén a csokitorta volt a favorit (am,úgy meg nem enném).

A végén pedig a tejtermékekre és a tejes kajákra, legszívesebben reggelire, ebédre és vacsorára is tejbegrízt ettem volna. Amúgy nem vagyok egy nagy tejes, évente kétszer iszom tejet. :)

S amire rá sem tudtam nézni az a pizza volt, illetve bármi amiben darált hús volt.

2011. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

első terhességemnél rá sem bírtam nézni a csokira,inkább ezek a kínai levesek voltak a befutók.(kisfiú lett)

most a második terhességemnél (24 hét) rengeteg gyümölcs,hús kilőve,nem kívánom annyira,dinnye több kiló,zöldhagyma-zöldhagymával,édesség-leginkább kekszek,linzerek.(85% lány)

2011. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
dinnyét.
2011. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
A hús nekem is büdös, viszont egészen elképesztő kombinációkba eszek dolgokat. Csemegeuborka pillecukorral, sósperec baraccklekvárral...
2011. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

A lányomnál első perctől kezdve az utolsóig krémtúrót. A terhesség előtt (gyerekkoromtól) imádtam, de a terhesség 8. hónapjában már a kanál is kifordult a számból amikor krémtúrót kellett ennem. De hát a baba nagy úr. Szülés után 5 hónapig rá se bírtam nézni azóta néha néha eszek az általam készítettből.

A mostani terhességemnél a vajas baracklekváros kenyér. Szerintem vagy 4 éve nem is ettem előtte! Nem nagyon rajongtam érte! :)

Egy gyönyörű 2 éves és egy 13 hetes magzat anyukája

2011. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Túró rudi ipari mennyiségben :) Régen is szerettem, de inkább csak gyerekkoromban ettem. Azóta max ha megkívántam. Most napi 5-10 simán elment :)

Piritós vajjal és eperlekvárral :)Szeretem a piritóst, de kb 2 évente ettem meg 1-1 szeletet. Lekváros kenyeret meg max gyerekkoromban!

2011. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Savanyút minden mennyiségben. Gyümölcs, zöldség, befőtt, mindegy volt, csak savanyú legyen. A favoritom a paradicsom volt.
2011. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Szia. Első terhességemnél a barackos pöttyös rudi ipari mennyiségben. (Volt, hogy napi 15)

Most a másodikat várom, és a főtt kukorica meg a barack-barack lekvár a nyerő :) A példa ugyanaz, mint a rudinál :D

Mindkettő baba fiú :)

31 hetes kismama

2011. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
Szia! Én nem vagyok tipikusan kívánós, nem kívánom annyira a főételeket, viszont ha napi szinten nem ehetek meg egy csomag cukrot, akkor nem érzem magam teljesen jól. Szóval édességet minden mennyiségben, pedig terhességem előtt nem sokat ettem :) 34+3 hetes kismama
2011. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
A fiammal édességet minden mennyiségben. Most lány lesz és a gyümölcs jöhet kiló számra (barack, dinnye, eper...).
2011. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!