Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a fájdalmak: A baba...

Ezek a fájdalmak: A baba készülődik lefelé? Vagy mi lehet? Ki lehet húzni végig?

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok.

Múlt héten volt már egy elég intenzív jósló fájás. Akkor úgy megszűnt minden. De már 2 napja szurkál a szemérem csontomnál és a jobb oldalon a comb hajlat felett és a szeméremdomb felett olyan érzésem van, mintha húznák az izmokat. Néha nagyon kellemetlen.


2011. júl. 19. 11:11
 1/9 A kérdező kommentje:

Múlt héten is volt hasonló fájdalmam, a védőnőnek szóltam, de ő nem mondott semmit csak beírta a könyvembe, a panasz sorba.

Első baba, nincs sajnos édesanyám akivel ezt megbeszélhetném, és a védőnő sem mond semmit. Jövő hétre van időpontom az aneszteziológiára, addig jó lenne húzni.

2011. júl. 19. 11:15
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát lehet ,hogy szeretne jönni!

De ne agóddj már készen áll!!!

2011. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A hölgy aki adta az időpontot hallotta, hogy beszélünk erről a dokival és bár a doki nem mondott semmi jót, de semmi rosszat sem, a hölgy teljesen bepánikolt. A pániknak az volt az oka, hogy csak jövő hétre van a legkorábbi időpont az aneszteziológián és fél, hogy nem húzom addig.

Dokim nyugodt, nagyon nyugodt, védőnőm nem mond semmit.

Kitől kérdezhetek még?

Baba úgy érzem fent van, nyákdugó, magzatvíz meg van.

2011. júl. 19. 11:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Az NST pénteken nem mutatott fájást.
2011. júl. 19. 11:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 36 hetes vagyok, 30 hetes korom óta vannak keményedéseim, néha jóslófájásaim.

Második babámat várom, így nem izgulok. A tested most készül a nagy eseményre, a csontjaid kezdenek enyhén eltávolodni egymástól /hogy a baba könnyen ki tudjon bújni. Ez természetes, ezért olyan pingvines sok kismama járása :)

Szúrkál, húzódik, ugyanis az izmok, inak távolodnak. Nyugodj meg, a dokidra hallgass és magadra! Ha mégis ki akarnak bújni, akkor úgyis kibújik, felesleges aggódni /de mondom, ez szerintem csak a felkészülése a testednek :)

2011. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most gyorsan csak ezt találtam: [link]


36 hetes kismama

2011. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szeretném, ha végig kihúznánk egyben.
2011. júl. 19. 12:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Első várandósságomnál én is kb ilyenkor kezdtem el agyalni és tippelni, hogy mikor születik meg. Minden apró jelre azt mondtam, na ez lesz a jel! :) Aztán túlhordtam 4 nappal :D


A picur tudni fogja, mikor érett meg a születésre, ne aggódj! Ő a főnök ! :)


Könnyű szülést!

36 hetes

2011. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért kell aneszteziológiára menned?Az nem altatás előtti vizsgálatot jelent?Császárral fogsz szülni?

Ha jön a bébi,már koraszülöttnek sem fog számítani,úgy tudom.

Könnyű szülést és egészséget nektek!

30 hkm

2011. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!