Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismamák hogy vagytok...

39 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy birjátok, készülödik-e már a baba?

Figyelt kérdés
Féltek-e a szüléstöl?Én ma töltöm a 39 hetet és nem érzem hogy készülödne kifele a babóka.Kiváncsi vagyok melyik napot válassza születésnapjának
2010. márc. 15. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnapra vagyok kiírva, de még mindig nem érzek semmit. A szüléstől nem félek, csak már várom, hogy mikor jön el az ideje.
2010. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a kiirt na előtt 1 nappalhoztam világra kis csöppségem és abszolute nem éreztem semmi előjelet egyszerre csak fájásaim lettek pont éjfélkor és aznap már a kezemben foghattam az én kisfiam:)Boldog babavárást és a későbbiekben könny szülést és örömteli pillanatokat kívánok:)majdnem 11 hós pasika anyukája:)
2010. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a kiírt nappal egy nappal előbb szültem meg 8 hetes babómat,ami érdekes még hogy nekem is éjfélkor kezdődtek a fájások.8.25 re lett meg a kisfiam :) micsoda véletlen

:D

Kitartás csajok,hamarosan meglesz a babátok..tudom nagyon nehéz ez az utolsó pár nap...mert már nagyon kíváncsiak vagytok,túl lennétek már a szülésen is...meg gondolom már minden nehéz...de megéri!!Könnyű szülést nektek!

2010. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 40 hetes vagyok.Tegnapra voltam kiírva.39 hetesen már készülődőtt a babám és beállt a fejecskéje is.A hasam is laposabb lett,azt hittük,hogy előbb meglesz,de semmi.Akkor még izgatottan vártam a szülést.Mostmár csak túl akarok rajta lenni,mert ez már csak szenvedés.A fejecskéjével a húgyhólyagomat ütögeti a lábacskáival meg a gyomromat rúgdossa.Nem túl kellemes és a medencecsontom is nagyon fáj.Most nem félek a szüléstől,de ha elkezdődik akkor biztosan fogok.Már csak azért is,mert a babám becsült súlya 4,5 kg.Úgy tervezzük,hogy apás szülés lesz és már az megnyugtat,hogy ott lesz a párom!
2010. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!