Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újpesten háziorvos. Nőgyógyász?

Újpesten háziorvos. Nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Másfél éve költöztünk Újpestre és mivel azóta semmi betegségem, semmi problémám, még nem voltam háziorvosnál. Pár hét múlva esküvő, gondoltam utána körbenézek orvosok, vizsgálatok.. stb, hogy felkészült legyek a Babára. Ő viszon előrébb rakta magát a listán és már "beköltözött" :) Most viszont nem tudom merre induljak. Tudnátok segíteni háziorvos, nőgyógyász, gyerekorvos terén? Választhatok egyáltalán?? Köszönöm!
2011. júl. 19. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvost és gyerekorvost szabadon választhatsz, védőnőhöz a lakóhely szerint illetékeshez kell menni. Praktikus, ha a gyerekorvos is közel van, nem mindegy, hogy milyen messzire kell menni oltáskor vagy státuszvizsgálatkor. Nőgyógyász választásánál először azt döntsd el, hogy hol szeretnél szülni, és ott érdemes orvost keresni. Nekem ez bevált. :)
2011. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. júl. 20. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!