Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki fiatal és...

Van itt olyan aki fiatal és most jön neki a harmadik?

Figyelt kérdés
Én 19 évesen szültem az elsőt é s most vagyok 22 és jön a harmadik. Szerintetek megtartsam? ( Ti megtartanátok a helyemben?) Anyagiakkal nincs gond csak hogy nem gáz hogy már a harmadik 22 évesen. Kiszámoltam a 4-3 év lenne a gyerekek és a baba közt.
2011. júl. 21. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan az anyagi és családi háttered akkor persze, hogy tartsd meg! Szép, hogy ilyen nagy családod van:D Nem, nem gáz, sőt én "irigyellek", nekem nem adatott meg a korai családalapítás, 31 évesen szültem az elsőt, de ha tehettem volna, akkor 20 évesen szültem volna!

Jó egészséget Nektek!

2011. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem gond:)

Anyósom 24 évesen 3 gyerekes anya volt. :)

Nem éltek nagy lábon, de mind a három gyerek tisztességesen elvégezte az iskoláit és mindegyik dolgozik, férjemmel együtt. Most 43 évesen van egy unokája, a kislányom.

Attól mert fiatal vagy, miért lenne gáz?:)

23/N

2011. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nehogy már emiatt ne tartsd meg :) Ha a háttér is megfelelő és ti is szeretnétek, akkor mi tart vissza?! Ha már 2 gyerekes vagy ilyen fiatalon, akkor még +1 nem sokat nyom a latba :)
2011. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Anyám, 22 évesen mér az első is távoli tervenk tűnt de te tudod.
2011. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak te tudsz erről dönteni.

Tervezett baba? vagy csak becsúszott?

2011. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A párommal úgy beszéltük meg hogy jó lenne még egy de csak olyan 1-2 év múlva.Nem tudom hogy mit fog szólni hogy már itt van. Még nem mondtam el neki hogy terhes vagyok!! Várom a jó pillanatot. Mostanában nem olyan sokat beszélünk de csak azért mert nagyon sokat dolgozik. :(
2011. júl. 21. 09:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha a háttér meg van, és egyébként is gondoltatok rá, akkor ez nem kérdés szerintem :)


Én nem vagyok "extrém" fiatal, 26 évesen szülöm a 3.-at. Mind a három tervezett. (22 és 24 évesen szültem a már meglévőket)

2011. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ó,hát már miért kellene elvetetni a 3. babát! Ha anyagilag elvagytok 2-vel,akkor 3-mal sem lesz gond!! Becsúszott? MI van akkor? Szereted a másik kettőt?- hát már miért ne szeretnéd Őket?!! Akkor??


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!!!!!


Üdv: 2 kislányos,24 éves,32h.km. :-D

2011. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia.én 24 vagyok .van egy 7 és egy 2 éves lányom..most 32 hetes vagyok és kisfiam lesz.alig várom hogy itt legyen.ha meg tudjátok oldani persze de arra is gondolni kell hogy majd az iskola,tankönyv,kamaszkor,stb...
2011. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Unokatesómnál 17 évesen jött az első, 21 évesen a negyedik... Beszéld meg a pároddal ha mindketten úgy gondoljátok akkor had jöjjön.


30 éves, 39 hetes kismama

2011. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!