Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen juttatas jar es hogyis...

Be-szi kérdése:

Milyen juttatas jar es hogyis van ez, ha agency-nel dolgozik valaki es kisbabat var?

Figyelt kérdés
Angliaban agencyn keresztul dolgoztam 1.5 evet, egy honapja nem adnak munkat, mert terhes vagyok, most a 21. hetben vagyunk. Az agency azt mondta fizeti a maternity leave-et, de ma a job centre-ben azt mondtak, hogy ilyenrol meg ok nem hallottak. akkor mi jar. Kicsit ketsegbeestem. Koszi a segitseget.
2011. júl. 21. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Adtak munkat minden napra?Folyamatos munkaviszony kell a maternity leave-hez 15hettel a gyerek szuletese elott mar 26hetes folyamatos munkaviszony kell ugyanannal a cegnel.Ha nem ad munkat 1honapja igy azt hiszem a gyes bukott.De ne keseredj el van mas tamogatas is.A job centerbe fel kellett volna hogy vilagositson az ugyintezo.Van valami mas maternity pay annak akinek nem volt munkaviszonya meg valami 500font sure start maternity grant.Sajna en dolgoztam 3ev utan estem teherbe igy nem tudom mi jar pontosan.Menj be es kerdezd meg.Ami tuti az a child benefit,health in pregnancy grant.
2011. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Koszi,hogy irtal.Masfel evig ezev junius kozepeig minden heten 5 napot dolgoztam ugyanott,mar igerte a ceg hogy atvesz allando munkatarsnak az agencytol,de a baba miatt ezt mar ugysem teszik meg.Ameddig tudtam titkoltam a babat,hogy kapjak melot de 4 honaposan mar muszaj volt megmondanom.Jovo heten bemegyek az agencyhez es rakerdezek megint.Ti merre laktok?
2011. júl. 22. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Mi Londonba lakunk mar 6eve.Nem tudom ilyen esetben mi van.Volt egy ismerosom ot is at akarta venni a ceg terhes lett szolt nekik es meg igy is atvettek.Melyik agency-nel vagy?Semmi melot nem ad ezek utan?Meg csak konnyut sem?
2011. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Park Royal-ban van az agency es az a ceg ahol en kaptam folyamatosan melot,de az elmult egy honap alapvetoen csendes volt,termelesban neha csak 1 muszak a 3 helyett.Nagyon sokan nem kapnak munkat most az agencytol.

Fel eve London masik felere koltoztem,de betudtam jarni.

2011. júl. 25. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!