Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tegnap voltam a sziv dokinal...

A tegnap voltam a sziv dokinal es egy kicsit gyorsan ver a szivem es nagy a vernyomasom, es most derult ki hogy a vizeletemben van valami bakterium es vesekovem is van nagyon remenykedek hogy nem lessz gond a babaval?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
fokozottabban fognak rád figyelni (orvos és védőnő) ha ez rendben zajlik (a figyelés ) és alaposak nem lesz bajod. a terhességi toxémia a magas vérnyomás mellett viszont esélyes lehet.
2009. ápr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, mert az a legrosszabb.

Nekem is volt baci a vizeletemben, írtak antibiotikumot, ami nem árt a Manónak, viszont "rendet csinál"!

Vérnyomásra biztos kapsz majd Dopegyt-et, nekem is magas volt kicsit, 2x1-et szedek naponta, de lehet 3x2-t is, ha valakinek még magasabb, ez nagyon gyenge gyógyszer ami a kismamáknak jó és nem ártalmas!

A szíved lehet attól vert gyorsabban, hogy izgultál!

Nyugi, minden rendben lesz!

Gondolj a Pocaklakódra és legyél vidám!

Boldog babavárást!

2009. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!