Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 ujjnyira nyitott méhszájnál...

1 ujjnyira nyitott méhszájnál mit okozhat ha szexelünk?

Figyelt kérdés
38. hetet töltöttem és már 8 hete el vagyunk tiltva egymástól mert a 30. héten beindult a szülés és 1 ujjnyira kinyílt a méhszáj de szerencsére le tudták állítani. Ha most mégis együtt lennénk akkor "csak" beindulhatna tőle a szülés vagy okozhatna valami problémát is? Arra gondolok pl, hogy a szülés még nem indul be de felszáll valami fertőzés. Vagy ha pl gumival csinálnánk akkor ez megelőzhető?
2011. júl. 23. 00:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A 38. héten már nem lesz a babával gond. Az orgazmus termeli az oxitocint, úgyhogy beindulhat a szülés. De koraszülött már nem lesz. Ha vágytok egymásra, szerintem vágjatok bele, de az éjszaka utána lehet, hogy a szülőszobába mentek...

Az én fiam is ma 4 éves, úgyhogy jó dátum a 23.-a

2011. júl. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
meg a méhösszehúzódásoktól is beindulhat..szóval sztem inkább ne..ki kell bírni vhogy..:)
2011. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
fertőzés,amitől megreped a burok. egy barátnőmnek ezért lett császár. olyan fertőzést szedett össze,h nem szülhetett hüvelyi úton. ezt a kis időt már birjátok ki
2011. júl. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt sosem értettem, hogy milyen fertőzést szedhetek össze a páromtól? Pláne ha gumival csinálnánk, az elvileg steril, nem?
2011. júl. 23. 01:56
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem igaz hogy nem lehet kibírni a gyerek érdekében!Hihetetlen..
2011. júl. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem bírjuk ki, eddig is kibírtuk már jó pár hétig de ha lenne valami mód, hogy úgy legyünk együtt, hogy attól a babának se lenne baja akkor legalább 1 alkalom lehetne még szülés előtt mert ugye utána 6 hétig megint semmi...
2011. júl. 23. 02:11
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Nos, mi van a kamasz módszerrel? Egy kis kézimunka? Jó nem ugyanaz az, de mégis valami, és elkerülitek a hüvelyt, gond se lesz belőle.
2011. júl. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
nem véletlen tiltottak el a szextől, erre ugye nem is gondoltál.
2011. júl. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

A 38. héten már semmi gond nem lesz, főleg, ha gumival csináljátok!

Én is nyitva voltam, mi is el voltunk tiltva egy ideig, ugyanazért mint te, a 38. héten együtt voltunk, gumi nélkül, mert úgy nem csak az oxitocin, hanem a prosztaglandin is tud hatni, egyikünknek sem volt semmi baja soha (ki is voltunk alaposan vizsgálva többször is, mert nagyon soká jött össze a babánk), így nem is kaptam el semmi fertőzést, de így nekem beindult a szülésem, amit egyáltalán nem bánok, mert az én kicsi medencémmel a 3 kilós baba is nagy volt, úgy könyökölte ki belőlem a doki; már majdnem vákum is kellett.

Ha még 2 hétig kihúzzuk, biztos császár lett volna!

Jó volt egyébként egy kicsit együtt lenni a szülés utáni szünet előtt, mert az már tényleg nagyon sok lett volna az eltiltástól számítva, de persze mi is kibírtuk volna, ha nyomós ok lett volna rá, hogy ne tegyük, de nem volt!!!

Nyugodtan együtt lehettek, semmi baj nem lesz!

2011. júl. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó vagyok.

Amúgy minket csak a 37. hétig tiltottak el, de a doki szerint már a 36-on is szülhettem volna.

Mi azért vártuk meg a 38-at, mert az mégis egy normál időpont a szülésre, korababát nem akartunk, és 2,5 kilósat sem, úgyhogy pont kiszámoltuk, megvolt a 3 kg-os baba is is, és az időre, spontán szülés is!

Szerintem nektek csak elfelejtett zöld utat adni a doki, vagy úgy gondolja, hogy magatoktól is megoldjátok, hisz már nem lenne koraszülött, úgyis csak a koraszülést akarták a tiltással megelőzni!

2011. júl. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!