Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hét2naposan megyek dr....

14hét2naposan megyek dr. Hajdú Krisztinához UH-ra, szerintetek van rá esély, hogy megtudjuk a babánk nemét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Esély van rá, persze.

Nekem 12 hetesen is mondtak valamit már, azóta persze még nem volt másik UH hoyg kiderüljön,mennyire látszódhatott jól...

2011. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van, persze.

Főleg úgy hogy az egyik legjobb orvos a szakmában.Ritkán téved.

2011. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, lényegében pont azért megyünk, hogy azt nézze meg, hogy a baba teljesen egészséges-e, végülis mindegy fiu-e vagy lány. :) Van már két kisfiunk- én nem is tudom mit szeretnék jobban harmadiknak. :) Lehet jobb is lenne, ha nem derülne ki, csak később. :)

Másik két babánál csak kb 18-20hetesen derült ki a nemük, és most hogy így kaptam időpontot, hirtelen beugrott, hogy talán most előbb megtudhatjuk- illetve az, hogy ilyen idős terhességnél már meg tudják mondani?

:)

Köszi

2011. júl. 27. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

16:58-as vagyok.

Szerintem lehet hogy meg tudja mondani, nincs kizárva.Régen Ő a Szabolcs utcai kórházban dolgozott, a testvéremnek Ö mondta meg a 12.heti genetikai ultra hangon hogy lánya lesz.Így is lett.Már ismerősömnek is megmondta már hogy mi is lesz neki, és be is jött.Nekem sajnos abszolút de nem úgy feküdt, hogy megmondják amikor ott voltam kombinált teszten.Én csak a ! d-n tudtam meg 24 hetesen.Remélem tudtam segíteni.Jó baba várást!

2011. júl. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi...4 d-n.:-))
2011. júl. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én először 12+3 hetesen voltam nála. Nekem lányt tippelt, de kisfiú!:))

Pont tegnap voltunk megint nála 18. heti!

De lehet,hogy 14 hetesen már többet tud mondani!

2011. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudta megmondani!! :)

Roppant kedves és alapos volt a doktornő- de csak tippje lett volna a baba nemére vonatkozóan- azt mondta, inkább fiura tippel, de még simán lehet belőle lány- mág várjuk a 17-18.heti genetikai UH-ig. :)

2011. aug. 22. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!