Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 honapos kismamák, hogy...

4 honapos kismamák, hogy érzitek magattokat? Menyit hiztatok és mekkora a testhötök?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Igaz, én már elmúltam 4, mindjárt 5 leszek, de jól vagyunk!:)

Hízni elvileg csak 3 kg-ot híztam, de előtte meg 10-et,mert leraktam a cigit,szóval lesz mit leadni!:))

Te hogy vagy?

2011. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól lennék, ha nem fájna a torkom 3 hete folyamtosan, a testhőm 36,3 körül van, és 2,5 kg-ot híztam eddig.
2011. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én viszonylag jól vagyok, bár néha még vannak rosszulléteim sajnos. Hizni nem hiztam még mindig. Az első pár hétben fogytam 2kilót, azóta tartom a súlyomat :) Nektek látszik már valamennyire a pocakotok?
2011. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Nekem nagyon látszik. Mondjuk mellső falon is tapad!

De már érzem,hogy mocorog!:)))

2011. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is nagy a pocakom, kb félidősnek néznek, és én is érzem már a gyenge rúgásoakt, amúgy második babám lesz
2011. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mikorra vagytok kiírva, és hol?

én győrben január 10-re

2011. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első: én dec 24.-re! De remélem hamarabb jön a Kisfiam,hogy Karácsonyra otthon legyünk!:)
2011. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok, kb. 4 kilót híztam. A hasam már nagy, mondjuk ez már a második babám lesz, azt mondják a második terhességnél gyorsabban nő a pocak.
2011. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-3 kg híztam eddig, a hőmet nem mérem, a pocakom már látszik ,de 2. baba. Sokat ficánkol a drágám. Néha vannak rosszulléteim, kívánom a gyümölcsöt és kezd kényelmetlen lenni a pocim.
2011. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!