Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégésre, gyomorsavra mit...

Gyomorégésre, gyomorsavra mit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Már 4 napja nagyon kínoz, éjszaka se tudok aludni, olyan gyomorsav jön felfele hogy már megőrülök. Már sok mindent kipróbáltam amit ajánlottak de nem használ. A renniet szedem most de 1-2óráig tart. Valamit ajánlanátok. Miért ennyire rossz? Eddig nem volt csak a terhesség elején. 30 hetes kismama
2011. júl. 30. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem a Rennie tabletta és a jó nagy pohár hideg tej segített :)
2011. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rennie tabletta se volt rossz, de nalam tenylegesen a kiwi valt be. :]]
2011. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szedheted a Renniet ha kell gyakrabban is (bár nem olcsó mulatság tudom). 1 nap alatt akár 11db-ot is be lehet szedni. :O Nekem a tej sem jött és semmi más csak a Rennie de nekem se tart sokáig a hatása. ja, még rágózni szoktam az valamiért jó talán mert mozgatja a nyelőcsövet, nem tudom de attól mindig jobb egy picit.
2011. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szódabikarbóna, vízzel. Olcsó és nekem bevált.
2011. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Akire77 ***** válasza:
Szia nekem is a szódabikarbona és a háztartási keksz vált be a legjobban
2011. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én 23 hetes vagyok és egy cipőben járunk,a Rennie nem vált be, sem a tej,a keksztől meg még nagyobb lett a savam,a szódabikarbóna azt mondták veszélyes mert kilyukadhat a gyomrom most ajánlották a Talcidot a patikában ezt szedem egy hete reggel és este nagyon jó kitart egész nap és éjszaka is!(már nem kell ülve aludnom)


remélem neked is segit

2011. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül a Salvus víz vált be gyomorégésre. Amikor nagyon szenvedtem napi 1 dl-t megittam étkezés előtt belőle. Pocsék íze van, de csak az vált be.

31h km

2011. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
zöld árpa tabletta amióta szedem soha nem ég a gyomrom...
2011. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nődokim a Nilacidot írta fel. Illetve recept nélkül kiadják. Elvileg nem ajánlják terhesen, mert nincsen vele elég tapasztalatr, gyakorlatilag ezer éves szer és csak természetes anyagot tartalmaz, ezért szedhető.
2011. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3,vagyok! Tényleg a Salvus víz is nagyon jó! Vagyis ahogy előttem is mondták nagyon rossz az íze de használ! :p
2011. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!