Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek, ha a kórházban...

Mit tehetek, ha a kórházban elvesztették az AFP eredményt, vagy meg sem csinálták a levett vérből?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérd újra. nincs olyan nagy jelentősége, hogy mikor veszik le. De ha olyan típus vagy, pereskedhetsz, fenyegetőzehtsz is, hisz ez neked és a babádnak nagyon fontos dolog. VAgy harcolj ki egy triplatesztet:-)
2008. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nagyonis fontos mikor veszik le.Pont ez a baj ebbe az országba, hogy itt még mindig csinálják az afp-t. Külföldön azért szüntették meg mert az afp-hez pontos trehességi hét kell, és hát lássuk be ez képtelenség.Én azt ajánlom hogy keress föl egy 4d-s rendelőt, és kérdezd meg hogy a genetikait megcsinálják-e úgy hogy az afp-det eltüntették. Hidd el ez a legpontosabb. Itt mindent át néznek, megmérnek. Nekem 12.000 volt babamozival együtt. Én csak a megnyugvás miatt mentem oda, nekem jó volt az afp-m is.Sok sikert 33 hetes kismama
2008. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 21 hetes vagyok, így addig húzták az időt, hogy úgy tudom ilyenkor már nem igazán érdemes újra megcsinálni. Az orvosom közben azt mondta, holnap reggel menjek be újabb vérvételre.
2008. márc. 3. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Az AFP-t a 16. héten kell megcsinálni. Hamarabb, vagy később levett AFP-nél rossz eredmény miatt aggódás + amniocentézis (magzatvíz-vizsgálat) lehet. Szerintem a dokid azért küldött még egy vérvételre, hogy legalább a Hepatitis eredményed meglegyen. Én is 4D-re mennék ilyen esetben.
2008. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Én a második válaszóló vagyok, és eléggé előre haladott a terhességed ahoz hogy egy percet is várj. A genetikait is a 18.héten csinálják.te már a 21.-be vagy ne gondolkodj, hívj föl most egy 4d-rendelőt és kérj időpontot.Nem ijesztegetni akarlak, ne is ijedj meg, de jó lenne tudni hogy minden a helyén van nem?
2008. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én meg sem csináltattam volna az afp vérvételt, ha nem lenne kötelező. Annyi fals eredmény van, és semmit nem ér-ezt mondta nekem a laboros is...

Ha az uhokon minden rendben, akkor kár izgulnod emiatt. Ott úgyis néznek nyakiredőt, ami legalább oylan pontos, mint a szar afp...

Külföldön tényleg nem csinálják, mert annyit ér...

Ne félj, menj uhra, és nem lesz gond. A 4Dt akkor, ha anyagilag befér, csak ezért nem kell!!

2008. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2D-s genetikai uh-n már voltam (AFP eredmény nélkül), ott minden ok volt.
2008. márc. 3. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!