Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem túl korai? Kalkulátor...

Nem túl korai? Kalkulátor szerint ma vagyok 6+2 hetes! Tegnapi teszt pozitív!

Figyelt kérdés
Félek mert a meddőségin petevezeték átjárhatóságit akartak csinálni,de nem engedtem,most spontán sikerült teherbe esnem,remélem nem méhen kívüli terhesség!Illetve a vizsgálatok során kiderült,hogy egy tucat vírus van a szervezetemben többek közt toxoplasma,cytomegalo ......stb.Ezeket újra meg kellene nézni még időben!Szerintetek is korai mennem?
2011. aug. 8. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 9 hetesen mentem először, de nem voltak a tiédhez hasonló problémáim. Szerintem a Te esetedben nem korai.
2011. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el, én az első babámmal 5+0 voltam, amikor dokihoz mentem. Petezsákot már kell látnia, de lehet, hogy szívhang is lesz már. Menj el, legalább megnyugszol.
2011. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is annyi voltam, amikor először mentem. Napra pontosan 5 hetesen teszteltem, másnap hívtam a dokit, és ő a rá következő hétre rendelt be. Éppen 6+2 hetesen. Szóval menj nyugodtan, nekünk már szívhang is volt akkor. :)

Minden jót!

2011. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy ilyen hamar válaszoltatok!Péntek este minden kiderül!Szorítsatok!
2011. aug. 8. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem korai, én 5 hetesen, 4 naposan voltam és már látszott szív pulzálása. Minél előbb mész, annál hamarabb kiderül, hogy nem méhen kívüli-e? Bár valószínűleg annak lennének tünetei. A toxoplazma most van a szervezetedben, vagy kimutatták, hogy átestél rajta? Sok sikert, írj majd!

18h km

2011. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Januárban átestem rajta(6 vírust találtak),de a doki akkor azt mondta,amint terhes leszek újra meg kell nézni és beállítani,nehogy baj legyen!
2011. aug. 8. 20:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma elmentem orvoshoz,mert elkezdtem barnázni.6,5 mm a babóca,jó helyen van,pihennem kell és szedni a vitaminokat!
2011. aug. 10. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!