Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pozitív a terhességi...

Ha pozitív a terhességi teszt, de pöttyözök (három héttel az is eltolódott), akkor mi most mi van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg beágyazódik a babád,vagy kb. most lenne az aktuális idő a következő mensidre.Nálam is így volt.

Rosszabb esetben progeszteron hiány!Nekem véreredmény szerint az is volt,ezért kaptam progi pótlást (3x1 utrogeston) és 1 hét alatt megszűnt.12 hetes korig használtam,mert a méhlepény akkor kezd el igazán dolgozni,és addig nem árt ha rásegítünk.Nekem ezt mondta a dokim!

Mielőbb menj orvoshoz,ha látszik uh-n vagy vérből a baba megléte,kérj gyógyszert!

Gratula,és Boldog Babavárást!

33hkm

2011. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én inkább dokihoz mennék. A hcg akkor termelődik,ha már megtörtén a beágyazódás, tehát,ha neked már pozi a teszted, akkor beágyazódott és nem biztos,hogy azért pöttyözöl!

Az,hogy másnál nem jelentett gondot, nem biztos,hogy nálad sem. Barátnőm is azzal nyugtatta magát,hogy a tesója is barnázott a terhessége elején és nem lett semmi. Nem ment dokihoz, rá két napra erősödött a vérzés és elment a baba.

2011. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!