Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb magzatvíz a 32....

Kevesebb magzatvíz a 32. -héten. Kell aggódnom? (Többi lent) 4D Genesisben voltam.

Figyelt kérdés
A 28.héten voltam a dokimnál ott még átlagos volt.Aztán vérzés miatt másnap a korházba is nagy uh-val is ugyan annyi volt. Aztán a 30.héten voltunk a 4d genesisbe meg ma is és mind a kétszer azt mondták kevesebb a magzatvíz de nem lát rá okot,holgy aggódjak.Most azért kicsit félek nehogy baj legyen.Vélemények?Esetleg valakinek volt hasonló esete?????
2011. aug. 13. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem akkor azt mondták, hogy a méhlepényem nyelte el a magzatvizemet, mert hát "alul" nem folyt semmi. Tehát nem éreztem azt, hogy elönt a magzatvíz. Nekem a 22. héttől volt magzatvízszivárgásom, állítólag magasan repedhetett meg a burok, meg véreztem is többször, úgyhogy nekem is csökkent a vizem. Sajna 24 hetesen elvesztettem a babámat, de ennek más okai is voltak. Úgyhogy a vérzés állítólag a méhlepényben lévő erekből, bolyhokból ered. Az orvosom mondta. Augmentint nem kaptál? A vérzés miatt.
2011. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem kaptam mert az közvetlen vizsgált utáni vérzés volt és csak pici.Nekem a kevesebb magzatvíz a gond nem a vérzés.Az már 4 hete volt szerencsére.
2011. aug. 13. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kevés magzatvíz be kellett feküdnöm a kórházba. először a 33. héten pedzegette a doki, de a 36.héten már komollyá vált a dolog. Nem volt szivárgás. Egyszerűen csak kevesebb volt. (Van aki szerint nagyon-nagyon sok folyadékot kell inni. )2 hetet töltöttem bent. Minden nap nst-zték a babám,feltöltést már nem kaptam. Aki 25-30 hetes volt, infúziókat kapott.a cél az volt hogy kibekkeljem a 37. hét végéig, hogy ne legyen koraszülött. Csináltak flowmetriát és magzatvízmérést (AFI-t)Végül is hazaengedtek, de a végéig be kellett járnom nst-re minden nap.Ha esetleg nem igen mozgott volna a babám azonnal közbe avatkoztak volna.A kiírt időpont előtt néhány nappal megint be kellett feküdnöm, azt hiszem csütörtök volt, de szombaton a kiírt előtt egy nappal megszületett a babám. Semmi baja nem volt, de a kevés magzatvíz neki sem volt jó, mert nem tudott annyit mozogni és rosszabb esetben nyomódást is okozhat. Az orvosod tudni fogja, hogy csak azért kevesebb a magzatvized, mert éppen cserélődött vagy egyéb okból. Nem árt inkább komolyabb venni.ja és ha túlzottan fájdalmas a rugdosása, az is lehet az oligohydramnion miatt.
2011. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat...hát akkor lelkileg kezdek erre felkészülni.Eddig 2 *mondták kevesebbnek de nem a saját dokim hanem 4D s uh-n.A dokimhoz csütörtökön megyek előbb nem is lesz rendelése. Remélem nem lesz baja a babusomnak. :-(
2011. aug. 14. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Biztosan nem lesz baja, még időben lennétek, és a kórházban tudnak segíteni. Amikor bent voltam, a mi kórtermünkben csak oligohydramnionosok voltunk, de egy babának sem lett semmi baja. csak az óvatosság miatt fektettek be minket és feltöltést is tudtak adni, akinek kellett. Ne aggódj! :-)
2011. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Remélem nem is lesz gond...már kicsit megnyugodtam,holnap megyek a védőnőhöz aztán csütörtökön már végre lesz a dokim is és megyek hozzá is :)
2011. aug. 16. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!