Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32. heti uh-on azt mondták...

A 32. heti uh-on azt mondták kicsit több a magzatvíz. Ez mitől lehet? Ez nagy baj? Kicsit aggódom.

Figyelt kérdés

Azt mondták a babával minden rendeben van, csak kicsit több a magzatvíz. Ez mitől lehet, ezen agyalok állandóan. Amúgy a 12. és 18. heti UH-on átlagos volt a magzatvíz mennyisége.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 28. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódnod! Lehet magas cukortól is, de ha ez rendben van, akkor nem valószínű, hogy bármi gond lenne.


Nekem is volt több, engem a dokim elküldött magzati szívultrahangra, mert ő aggódós, illetve nálam más gond is volt. Nem volt semmi gond, ott mondta a nő, hogy ez még önmagában semmit sem jelent. Pár hét múlva meg kevés volt a magzatvíz, de akkor már csak röhögtem! :)


Ez elég nehéz kérdés, mert nézik uh-n, és rámondják, de mi alapján? Ez tök egyéni, lehet másnap már nem is látták volna többnek, vagy egy másik orvos sem látta volna így. Meg hát ez termelődik, vannak fázisok, lehet két óra múlva is más lett volna minden.


Ha jók az uh-k, vérvételek, akkor semmi gond, kicsit túl van ez parázva a dokik részéről.

2011. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hú, köszi szépen, most megnyugodtam. Amúgy a terheléses vércukor mérésen nem mutatták ki hogy cukorbeteg lennék, és eddig minden vérvétel rendben volt. Mondjuk az Uh-os sem mondta hogy ez akkora baj, csak az előző terhességemnél sose volt ilyen hogy több a magzatvíz, ezért paráztam túl.

Köszönöm mégegyszer!

2011. okt. 28. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is most voltam kedden, és nekem is több. Figyi ne aggódj ezen, mert ha a baba rendben akkor nincs min aggódnod. Nekem a 25. héten is több volt, aztán egy 4d-n 28 hetesen átlagos, most megint több. Én mindig arra gondolok, hogy anyáinknak semmi fogalmuk nem volt arról hogy mennyi a magzatvizük, és itt vagyunk. :) A lényeg hogy a baba növekszik, és rendben van. Nekem a szonográfus azt mondta ez naponként változhat. Ugyhogy lehet ha most elmennél akkor már átlagos lenne!!!
2011. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet több magzatvíz a cukor miatt, vagy ha volt amniocentézised, ha valami baj van a babával, vagy akár az is lehet hogy épp akkor ürített a magzatvízbe és még sok más dologtól.

Szerintem ne aggódj ezen, ha legközelebb is több, inkább akkor!

2011. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Lehet én aggódtam túl, de nem tehetek róla, csak így nyugodtam meg, hogy tudom mostmár ez állandóan változik, mármint a magzatvíz mennyisége.

Köszönöm mégegyszer

2011. okt. 29. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Igaz már nem olyan friss a kérdésed!

De érdekelne, hogy a babával minden rendben lett-e végül?


Nekem 25 hetesen 4 Dimenzióson találták többnek a vizem, majd rá ehy hétre az orvosom,és utána egy hétre PEsten a Genetikai Tanácsadáson is. Hónap végén megyek szív ultrahangra.


Cukromat újracsináltuk az ok.

Próbálom azzal nyugtatni magam,anyukámnak és nagymamámnak is sok volt a vize...de azért félek!

2012. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia, kedves utolsó!

Nálam nem csináltak semmi vizsgálatot, 37 hetesen csináltak ismét Uh-ot, ott már átlagos volt a magzatvíz mennyisége.

A babával minden rendben van, most lesz majd 2 hónapos, és egészséges. Szóval ne aggódj, nem lesz semmi baj!

2012. febr. 24. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! És boldog babázást kívánok:)
2012. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!