Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas babakocsi a piccolino...

Magas babakocsi a piccolino babakocsi, mert alacsony vagyok és emiatt, mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés
Kinek meddig ér a babakocsi kupolája,lehet ez hülyeség de érdekelne.köszönöm
2009. ápr. 14. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, én nem igazán tudok érdemi választ adni. Mi is most nézegetünk babakocsikat. Nekem is nagyon megtetszett ez a márka. Te hol nézted? Mennyiért láttad? Téged nem zavar, hogy "csak" kétfunkciós, vagyis "csak" dönthető háttámlájú? Az nem lesz gond a kicsi gerincének erősödésében?
2009. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, mi a kérdés, mert kicsit kuszán írtad le.

A babakocsi magasságáról annyi jut eszembe, hogy nem baj, ha magasabb az átlagnál, mert a baba a járdán nem az alacsonyan szálló port és kipufogógázt szívja. Én ezért választottam egészen magas mózeskosarast.

De, hogy ez a te testmagasságoddal milyen összefüggésben van?! Nem látsz ki a babakocsi kupolája mögül, vagy mi a gond?

2009. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az interneten akarom megvásárolni,én ugy tudom hogy 3funkciós ez a babakocsi.

A magasságát ugy értem hogy egy normál magasságú babakocsit szeretnék nem egy magas monstrum kocsit.

2009. ápr. 14. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Mi is ilyen babakocsit vettünk,pedig én sem vagyok égimeszelő a magam 164 centijével.Szerintem jó,mert a tolókart a magasságodhoz tudod igazítani.

Remélem tudtam segíteni!

36 hetes kismami

2009. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!