Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szeretnék iker babákat!...

Nagyon szeretnék iker babákat! Valami tipp?

Figyelt kérdés

Annyira, de annyira boldog lennék! Már fiatal lány koromban is ikreket szerettem volna:) 2 lányt (Dórát és Nórát)

Beszólogatósok kíméljetek légyszi!


2011. aug. 16. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%

Egyem a szívét a nagyon empatikus polgártársunknak!


A kérdező alap elgondolása nagyon-nagyon-nagyon hibás! Ennek a felmutatása nem beszólogatás, hanem az egyetlen helyes válasz a kérdésre.


Hányan, de hányan dobják el a gyereküket (vagy bánnak velük mostohán egy életen át), csak mert nem lány lett, hanem fiú; vagy nem fiú hanem lány, vagy kettő lett, pedig csak egyet akartak; vagy sérült lett pedig egészségeset akartak etc...


Miért vannak elvárásai a szülőknek a még meg sem fogant gyerekükkel szemben???

2011. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elvileg fogamzásgátló abbahagyása utáni hónapokban nagyobb az esély ikrekre.
2011. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De most azt honnan tudod előre, hogy ő nem fogja szeretni a babáját, csak mert egy lesz nem kettő? Ő csak kíváncsiságból feltett egy kérdést! Én el sem tudom képzelni, hogy valaki mostohán bánik a babájával, csak mert nem olyan, mint amilyennek szerette volna. Biztos naiv vagyok, de én a kérdésből nem tudtam leszűrni, hogy a kérdező is ilyen szívtelen lenne...
2011. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát szomorú vagyok, hogy ebből a kérdésből amit feltettem egyeseknek az jött le, hogy én mostohán fogok bánni a gyermekemmel ha egyszemként születik! Úristen...

A Nórát és a Dórát pedig még kb. 14 éves koromban álmodtam, és azóta megszerettem, de ha "Pistikém" születik őt is a legjobb tudásom szerint fogom nevelni és ami a legfontosabb SZERETNI!!! Annak a válaszadónak aki a legmegértőbb volt, külön KÖSZÖNET:) Ő nem más, mint az 1.oldalon lévő utolsó válaszadó:)

2011. aug. 18. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!