Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi klínikán, hogyan törtiné...

Betta55 kérdése:

Pécsi klínikán, hogyan törtinék a 40. hét után a terhesgondozás?

Figyelt kérdés
Szigetvárhoz tartzom,de oda járok terhesgondozásra. Most pénteken töltöm a 39.hetet és nem tudom, hogy akkor milyen orvoshoz kell majd mennem (sztk) és milyen vizsgálatok lesznek és milyen időközönként. A doktornő annyit mondott tegnap, ha nem érzem jól magam akkor majd menjek be és megvizsgálnak!Normális esetben ez így zajlik?!Segítsetek légyszi, mert kezdek nagyon félni, hogy így mi lesz a kisbabámmal?!
2011. aug. 17. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Van fogadott orvosod?Elvileg kiírt idő után egy héttel befektetnek,de 40-ik hét után mindenképp 3naponta NST és/vagy Pose kéne,hogy legyen.

De az is lehet,hogy nem hordod túl.

Már nincs is időpontod,mikor kell megjelenned,ha esetleg 40-ik héten sem indul meg magától?

Ne izgulj,még bármi történhet ezen a héten,és akkor pedig csak szülni kell bemenned már.

Ha meg nem indul meg,és kiírt idő után leszel,bejönnék a helyedben a szokványos terhesgondozásra,és egyeztetnék,hogyan tovább!

Én a Bódis prof-hoz járok,fogadott orvosom is,és Ő + asszisztense minden vizsgálatot és ellenőrzést percre pontosan megadnak.

A lényeg,hogy nem izgulj,és ha Ők nem segítenek,vedd kézbe az irányítást,és nem félj kérdezni.

De a babáddal biztos,hogy nem lesz semmi baj!

Majd jelentkezz!

34hkm

2011. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

nincs fogadott orvosom, sajnos nem tehetem meg! Nst-re járok most hetente, jővőhéten megcsinálják a terheléseset (ami a kiírás napja ami péntek).Aztán, ha nem indul be a szülés akkor igazad van bemegyek kedden a szokásos terhestanácsadásra és nem megyek el addig amig mindent el nem mondanak. Nem valószinű, hogy szülni fogok, mert a mészájam zárt csak megvan rövidülve.Pedig már úgy mennék, hogy végre itt legyen velem a kisfiam.Mégegyszer köszi a gyors választ, kicsit megnyugodtam, mert ezekszerint csak nst van a 40 hét után is, arra meg ott adják az időponotot.Magzatvíz vizsgálatot nem csinálnak itt a kórházban?

2011. aug. 17. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:

40-ik hét után pár naponta ultrahangot is csinálnak (evvel egybekötve a magzatvíz vizsgálatot és flowmetriát is).

Nekem így mondta a védőnőm!

Kitartás,lehet,hogy már oda nem jutsz el,mert kettőben lesztek!:)

34hkm

2011. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod neked is! Hát lehethogy nem viszem el tényleg odáig, mert ma már barnás cucc jön ami elégé kocsonyás állapotú(bocsi a megfogalmazásért).Reménykedem!

szép várandóságot nektek!

2011. aug. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!