Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ír a védőnő olyat a...

Miért ír a védőnő olyat a kiskönyvbe ami nem igaz? Szóljak érte, vagy nem érdemes kötözködni?

Figyelt kérdés

Legutóbb azt írta, hogy szedek vitaminokat, vasat, folsavat :O

Épp pár perce mondtam, hogy a magnéziumon kívül semmit nem szedek, ő meg megdicsért, hogy szép a vérképem, még vasat sem kell szednem :O


El volt havazva és máshol járt, az lehet, de ilyenkor szóljak, hogy javítsa ki a következő alkalommal vagy elfér az a pár szó akkor is ha nem is igaz?



Tudom nem komoly, nincs sok jelentősége, de mégis...

Ti szólnátok?

Nem veszekedni akarok vele, mert amúgy aranyos.


2011. aug. 22. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

beirta,mert a dokik szeretik látni h szeded.

ennyi.

2011. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen szólnék.
2011. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért irta be mert a doki télleg szereti látni.nem kell szolni neki..ártani nem árt neked ezzel csak megelőzi a doki kérdezgetését
2011. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pont a doki mondta, hogy a Mg-on kívül semmit nem kell szednem.

Szedtem az Elevitet, de most már nem. MAjd a 35.héttől újra kezdem.

Most 27 hetes vagyok


Engem különösebben nem zavar, csak olyan furcsa, hogy azt ír be amit ő jónak talál.

2011. aug. 22. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor mondd meg neki h a doki ezt mondta és irja át,igy már más...tölem mindig kérdezte h ugye szedek vitamint?
2011. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!