Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 3-4 hetes terheséget kimutat...

A 3-4 hetes terheséget kimutatja már a teszt?

Figyelt kérdés
Köszi szépen!
2011. aug. 22. 12:08
 1/9 Anikó1985 ***** válasza:
Hát 3 hetes terhességet még szerintem nem mutatja ki. De egy négy heteset már lehetséges. Ha biztosra akarsz menni, csináld meg a 4. héten meg az 5. héten is. Egyébként is mindig szokták mondani, hogy ismételd meg a biztos eredmény érdekében. De ha van valaki a pocidban, akkor azelsőre is pozitívnak kell lennie.
2011. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Bébik! A 3-4 naposat is..
2011. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Embere és tesztje válogatja;-) Nekem már az elmaradt menstruációm előtt 2 nappal pozitív lett a teszt (nézőpont kérdése, hogy ez 12 napos vagy 3,5 hetes terhesség)
2011. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Anikó1985 ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy okoskodom, de 3-4 napost arra értjük, hogy beágyazódás után 3-4 nappal mutatja ki az pozitív eredményt. De ez valójában azt jelenti, hogy már 4 hetes terhes vagy.
2011. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most vettem tesztet, mert eléggé furcsán érzem magam. Nem rossz értelemben, hanem nagyon is jó érzés van bennem, jobban kívánom a szexet mint általában. Sokszor émelygek, hirtelen néha néha elfog a hányinger is. Fájdogál az alhasam is. Csak nem akarok feleslegesen még tesztet csinálni. Bár nem tudom mikor csúszhatott be, ha valóban terhes vagyok, mert 1 hónapja vettem eseményutánit, rá 3 napra megjött a menszim. Most az utóbbi 3 napban kezdtem így érezni magam. De lehet csak valami front vagy hasonló. Köszi a válaszokat!
2011. aug. 22. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó mensid és mikor esedékes a következő? Nekem a nemvárt után 4 nappal mutatta ki az első babát, a másodikat a nemvárt napján.
2011. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó menszim e hónap 9-én jött meg, a következő szeptember 7-én várható.
2011. aug. 22. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de ha 9.én megvolt akkor most kb peteérésed lehet. azért kívánod jobban a szexet. mert Ha szept 7re kell megjönnie, akkor tesztelni is csak akkor kell ha már késik. Előtte nincs értelme. Ha rendesen 72 órán belül bevetted az esemény utáni tabit akkor nem lesz gond egyébként sem. Akkor négy hetes terhes vki ha már pont késik neki. Szóval mivel neked megvolt 9-én, szerintem kizárható a terhesség. dE ha szept 7én nem jön meg akkor tesztelj!
2011. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor biztosan igazad lehet, csak még ilyet sosem éreztem, pedig jó pár peteérésem volt már.
2011. aug. 22. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!