Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hét után még visszafordulh...

31. hét után még visszafordulhat a baba farfekvésesbe?

Figyelt kérdés

30. hétig farfekvéses volt a babám. A 31. heti uh-ra végre befordult! Most kezdtem a 32. hetet és egész hétvégén annyit ficánkolt, most pedig ismét úgy érzem, a feje van fölfele :(

Volt valaki, akinél visszafordult? És mi lett a vége?


2011. aug. 22. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, en most vagyok 33 hetes nekem egeszen eddig "jol" fekudt a babam, mult heten megfordult, farral lefele...a szulesznom azt mondta ilyenkor meg sokat forognak, szoval ne izgulj naprol napra valtozhat. Van meg idod, idonk. :)
2011. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35-36.hétig állnak be.Akkor már nem nagyon tudnak fordulni, nincs helyük...
2011. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 24. hét óta be van fordulva. Most 32 hetes vagyok és még mindig az orvosom szerint ilyenkor már nem mozdul el, ha egyszer befordult. De van úgy, hogy szülés előtti napokba fordul meg fejjel lefele. de van még időd.
2011. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!