Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszafordulhat még? Változhat...

Visszafordulhat még? Változhat a baba helyzete?

Figyelt kérdés

Babámmal ma léptünk a 29. hétbe. Mint kiderült, kislány, egész eddig titkolózott :)

A kérdésem: már szépen befordult a célegyenesbe, a feje már teljesen lent van. Vissza tud még ilyenkor fordulni? Csinált már ilyet valaki babája? Ha jól tudom, a 33 hét környékén szoktak "behelyezkedni".... Persze én csak örülök neki, csak annyira izgatott voltam az egész vizsgálat alatt, hogy a dokitól ezt elfelejtettem megkérdezni!


2009. okt. 30. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Még akár meg is fordulhat. Az utolsó hetekben is.

35km

2009. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
foroghat még, d elegyünk optimisták, ha most jó irányban van, akkor miért változna? mi a 26. hét óta vagyunk célegyenesben, most a 39. héten vagyunk...
2009. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!