Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vitamin ebben a formában is jó?

A vitamin ebben a formában is jó?

Figyelt kérdés
A napokban teszteltem pozitívat,2 hét múlva megyek dokihoz is.Milyen vitaminok fontosak most?Vannak ezek a plussz tabletták különböző fajták,az is jó ha azt iszom?Vagy válasszak inkább gyümölcsöket,zöldségeket?
2011. aug. 24. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Most nyár van, így sok gyümölcs és zöldség kapható!!Azt egyél ami jól esik.

Én Elevitet szedtem onnantól, hogy meg tudtam, hogy terhes vagyok.

A lányom 3450grammal, és 54 centivel makk egészségesen jött a világra 7 hónapja. :)

Ha el mész nőgyógyászhoz, akkor kérhetsz tőle tanácsot, de igazán majd a védőnő tud neked segíteni.

Kellemes baba várást! :)

2011. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak folsavat szedtem! Nekem még így is picivel nagyobb a babám!:) Véreredményem még mindig tökéletes. A dokim mondta,hogy ha megfelelően táplálkozom, akkor nem kell vitamin. Eddig úgy néz ki tökéletesen elég a változatos étrend!


23 hkm


Ja, gratulálok!:)

2011. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,én is gratulálok nektek és az egészséges babákhoz :) nekem is ez minden vágyam!ez még nekem olyan friss élmény és kicsit félek attól,hogy mi van,ha mégsincs ott semmi,téves volt a teszt,vagy ha van,akkor elveszítem.Ezért mindent meg akarok tenni :)Elevitre gondoltam én is de már annyira megoszlanak a vélemények,hogy nem tudom kinek higgyek :)
2011. aug. 24. 15:11
 4/6 sumergo ***** válasza:

A plussz pezsgőtabletták rendkívül rosszul szívódnak fel, úgyhogy bármi mást is választasz, csak jobban jársz! Az Elevitről rengeteg rosszat lehet hallani, de azért is, mert szerintem ezt próbálják ki a legtöbben. Én azt eszem, semmi bajom nincs vele. A 12. héttől viszont csak 2 naponta eszem, hogy pótoljam azt, ami esetleg nem elég a sok gyümölcs ellenére.


29+2 hkm

2011. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyümölcsöt,most van,de mellette szerintem szedhetsz.Én végig multivitamint szedtem,mert minden védőnő mondja,hogy jó,ha szedsz.3 is tanácsolta,pedig összeettem egy halom gyümit.Azt mondta a védőnő,hogy annyi vitamint nem tudsz bevinni,amennyire szüksége van a szervezetednek,ezért ajánlják.A baba nem lesz óriás tőle,mert ezt is sokan mondják.Állítólag kimutatták,hogy 250g-mal lesz több az a gyerek,akinek vitamint szedett az anyja a terhesség alatt,és bár a fejét a legnehezebb megszülni,tuti nem arra megy a 250g,szóval az a plusz 250g elfér a babán.:-) Az enyém 3250g-mal született és végig szedtem multivitamint.Én Bérest szedtem.
2011. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális táplálkozással be lehet vinni elég vitamint! Ha jobban belegondolunk a legtöbb ember alapból nem eszik művitamint és nem mindegyik vitaminhiányos.

Csak a legtöbb embernek a napi két alma a vitaminadagja. Hát igen, az kevés.

2011. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!