Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell tenni a huvely...

Mit kell tenni a huvely herpesz ellen ha terhess vagyok? Elotte Aciclovir Sandozt szedtem de most már nem lehet. Akkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Azt hozzà tenném hogy nem herpesszel estem teherbe, és most sincs herpeszem de azért aggodok mert 9 honap alatt elôfordulhat..
2009. ápr. 20. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha majd jelentkezik, azonnal dokihoz kell menni,itt önkezelést nem érdemes folytatni.Nem kell aggódni,ha gond lesz, majd akkor foglalkoztok vele,nyugalom!Bár a hüvelyi herpesz elég gáz.
2009. ápr. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kôsszi, az orvos szerint ki lehet kezelni
2009. ápr. 28. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én írtam...persze, hogy kezelhető.Úgy értettem a gáz szót, hogy biztos nagyon fájhat-tudva a szájon is milyen pocsék.Kívánom, hogy hírből se halljál róla!!Szia!
2009. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kôsszi:)
2009. máj. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!