Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen házaséletet élni?

Terhesen házaséletet élni?

Figyelt kérdés

Mióta kismama vagyok abszolult nem kivánom a szexet. Nincs is ebböl nagy probléma a férjemmel, mert szerintem ő is parázik, nehogy valami baj legyen, így ő sem erölteti.

De azért ez nem jó dolog szerintem, mert félek, hogy el hidegülünk egymástol, főleg ha baba is meg lesz, gondolom akkor még ennyi kedvem sem lesz.

Van valami ötletetek, hogyan lehetne egy picit fel szítani a tüzet.


( Nagyon sokára sikerült a baba a végére én már nem nagyon akartam amugy sem szexelni sajna.)


2011. szept. 7. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne hidegüljetek el,javaslom,hogy legalább beszélgessetek! A szex ne legyen tabu! Értem,hogy félsz,de ez ne tartson vissza,hogy legalább más fajta szexet próbáljatok ki: kéz-száj. Ettől a párod sem érzi magát elhanyagolva! Ha meglesz a baba,akkor lehet hogy kimerült leszel,de az is lehet,hogy már 3 hét múlva úgy fogod kívánni a párod,mint még soha!! Ezt nem lehet előre tudni!


Boldog babavárást,egészséges kisbabát!!!


Üdv:2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet egyéb módokon is örömet szerezni a párodnak - ha nem vagy túl fáradt hozzá:)

Egyébként pedig a terhesség elején nagyon küszöbhatár alatt van egy nő libidója, közepe/vége felé nagy általánosságban pedig megnő. (akkor meg már a ffiak szoktak ódzkodni a nagy has, meg a "bántom a babát" hozzáállás miatt, de ez is butaság, a babát nagyon védi odabent minden.) egyébként azt mondta egy jópofa rokonom, hogy addig lehet szexelni terhesség alatt, míg a "baba rá nem csap" :DD

Ezen a férjemmel mindig jókat mosolygunk, ha eszünkbejut :)

Egyébként hivatalosan- ha doki nem tiltott el tőle, és bírja vki- akár a 40. hétig is lehet házaséletet élni.

2011. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem bánnám már ha "bevadulnék" egy picit szex téren. Régebben nem voltam ilyen.Jobban is éreztem magam minden téren. Még vissza jöhet a "pajzán" énem?

Én ezzel a sok sikertelen hónappal magyarázom magamnak, hogy ilyen lettem.

2011. szept. 7. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fog jönni, nyugi, a hormonok majd gondoskodnak róla!:) De írtam is fentebb :)
2011. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon hosszú idő után jött össze, és hát én is félek egy kicsit. De ettől nem roimlott meg a szexuális életünk, csak "átalakult". Mondjuk, én nem is merek annyit (előtte heti 5-6 volt, most nekem heti 1 behatolós, a többi másféle :)))

De hát a párom nem terhes, neki az igénye biológiai szinten ugyanaz, nem akarok én tőle elhidegülni emiatt :)

2011. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekünk már a végefelé csak havi 1-2 volt. A férjem biztosan igényelte volna ha többet vagyunk együtt. Végül azt kérdezte tölem, hogy babát nagyon akarok szexelni meg egyáltalán. Hogy gondolom én ezt. Persze viccesen mondta. És abbol a havi 1-2 -böl fogant meg a babánk. Mert akkor azért mindent bele adtunk rendesen.
2011. szept. 7. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!