Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mindeki el hazaselete...

Terhesen mindeki el hazaseletet parjaval?

Figyelt kérdés
5hetes terhes vagyok de en most hogy tudom nem merek eggyutt lenni a parommal,mert ezelott 3 evvel elso terhessegemnel egyutt voltunk es elkezdtem pecsetelni szerencsere akkor elamadta verzes es megyszuletet a kisfiam,most megint terhes vagyok es felek h.megismetlodik.
2011. jún. 27. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem mondja akkor nyugodtan lehet házasélet.

Két gyermekem volt a másodikkal késöbb már nem lehetett nyitott volt a méhszáj.Szerintem nem ártol vele,ö egy kis védett burokban van

2011. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

nem mindenki

de lehet

2011. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi nem éltünk. Pedig nem volt tiltva, de valahogy úgy "éreztük" mindketten, hogy azt most mellőzzük. Kibírtuk valahogy.. Sőt, még a szülés után is kibírtuk hónapokig (más módszerrel).
2011. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Falko válasza:

A XI. században, hosszú vita eredményeképpen, a katolikus egyház arra a megállapításra jutott, hogy szülés előtti 30-40 nap kivételével normális dolog a terhesség alatt nemi életet élni. - Ha ők a középkorban eljutottak eddig a felismerésig, akkor valószínű normális dolog házaséletet élni a terhesség alatt :)

Egyéb félelmek esetén pedig az orvossal kellene konzultálni.

Szülj még sok szék gyermeket :)

2011. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Falko válasza:

Bocsánat, természetesen nem szék, hanem szép gyereket. :)

- Már egybefolynak előttem a betűk, aludnom kellene I)

2011. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenki. Van, hogy nem lehet, mert veszelyeztetett terhessegrol van szo, van, hogy az anyuka fel, vagy egyaltalan nem kivanja, de itt gyakran olvasni olyat, hogy az apuka nem tud megbirkozni a helyzettel.

Ha nagyon felsz a verzestol, akkor ne eroltesd, viszont arra figyelj, hogy a parodat ne hanyagold el, kenyeztesd ot ahogy csak tudod.

De ha nincs gond, akkor a 12. hettol szerintem lehetne probalkozni nyugodtan, ovatosan.


Nekunk konkretan semmilyen problemank nem volt, igy mi vegig egyutt voltunk mindket terhesseg alatt. Az elejen epp ugy, ahogyan a vegen.

2011. jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet hulyen hangzik, de nekem a terhesseg alatti szextol mehosszehuzodasaim lettek es tokre olyan erzesem volt legtobbszor, mintha nyomnom kellene (pont mint szuleskor). :( Nem tudom ez normalis-e, de en konkretan nagyobb pocakkal csak 1x elveztem ugy igazan. Koraterhesen pedig elveztem, csak orgazmust olyan mehosszehuzodasok kovettek, meg mintha a mehem is "fajt" volna, vagy hogy mondjam, tehat az orgazmus jo volt, de ami azt kovette par percig, netan hosszabb masodpercekig, na az kimaradhatott volna. :s Remelem a kovetkezonel nem lesz ilyen.
2011. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az orgazmus nem terhesen is méhösszehúzódásokat okoz,csak azt nem érezzük.Az orgazmus alatt felszabaduló hormonok pedig állítólag nagyon jót tesznek a bébinek.

De Én ennek ellenére nem igazán kívánom a szexet,és a párom is azt mondta,hogy nem "piszkálná" fel a babát,ha nem muszáj,bár persze a babának ezzel nem ártanánk,csak sok férfi "morbidnak tekinti a szexet úgy,hogy a bébi is jelen van :) "

Ha Ti szívesen lennétek együtt,és problémamentes a terhességed,óvatosan nem árthattok a babának szerintem.

Ha el lennétek tiltva tőle,azt az orvos úgyis közli,de azért kérdezz rá.

Boldog babavárást.

27hkm

2011. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi nem szexeltünk az első 12 hétben, mert volt egy korai vetélésem és féltem. Pedig nem volt tiltva de én így éreztem biztonságosabbnak. Azóta is 2x voltunk csak együtt, most vagyok 18 hetes.
2011. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is bevéreztem első terhességem alatt,most nem kockáztatunk, kibírjuk ezt a pár hónapot!
2011. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!