Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kék-virágos babakocsi fiúnak...

Kék-virágos babakocsi fiúnak 36000-ért?

Figyelt kérdés
Valaki pár hete kérdezte itt, hogy kisfiúnak milyen a kék-virágos babakocsi. Akkor nagyon megtetszett, de nem mentettem ki a márkanevet. Többen írták, hogy ők bordó-feketébe veszik ugyanezt. Olyan furcsa neve volt a kocsinak, számomra abszolult ismeretlen. Esetleg valakinek beugrik a márkanév?
2009. ápr. 21. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt tudom ajánlani, nézd meg itt:

[link]

2009. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ez az amire gondoltam. Esetleg Neked is ilyen van?
2009. ápr. 21. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem ez van, a miénk Pierre Cardin PS 692. Nagyon szupi kocsi ez is! Ezt az oldalt viszont bátran ajánlom, mert mi innen vettük a kiságyat és a kókuszmatracot is! :)

Ja, és nem utolsó sorban olcsó is!

2009. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szió!

én voltam a kérdező és meg is rendeltem. a múlt héten jött meg!

Gyönyörű a kocsi és szerintem tökéletes, bár igazán majd a használatnál dől el, hogy mennyire jó. mindenki el volt ájulva tőle. Nagyon ajánlom! Benne van az esővédő ill a szúnyogháló. Könnyű összeszerelni, egyedül összeraktam mert nem bírtam kivárni apát. :D

(annyi hátránya volt a rendelésnek, hogy valahogy az ára feljebb ment szállításkor ismeretlen okokból 37700-ra. bár nem olyan sok a különbség, de az eladó azóta válaszra sem méltatott, mert hát azért rákérdeztem) a tikotiko.hu-ról rendeltem

Boldog babavárást!

22 hetes km

2009. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem is nagyon tetszik, én ugyanilyet fogok rendelni, csak pirosban.:)

De hogy mehetett feljebb? Hisz a kiszállítás ingyenes állítólag...:S Érdekes... Bár még így is nagyon jó ára van. Egyébként én vaterán is néztem és ott 35 volt pár hete, újonan:))

2009. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy érted? Mármint hogy feljebb ment az ára? Én megrendeltem tőlük a kiságyat és a matracot és pont annyit fizettem, amennyi a két termék (utaltam a pénzt)! Nem számoltak fel szállítási költséget, mert az oldalon úgy hirdették, hogy ingyenes házhoz szállítás! Ja és két részletben küldték a cuccokat. És plusz meg sem várták az utalást. Utólag küldtem a pénzt. Ja és amúgy az ország másik végében lakunk. Érdekes!
2009. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
20.15-ös. A vaterán és a teszveszen is hirdetik a termékeiket, de ott szállítási költség is van. Viszont ha az oldalukról rendeled, akkor ingyenes! (elméletileg)
2009. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem is nagyon tetszenek ezek a babakocsik, nagyon jó az áruk is. Ennek a cégnek van üzlete, ahol meg lehet vásárolni a terméket?

2009. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez a főoldala. Itt a cím és telefonon is rendelhetsz! Én így rendeltem tőlük és majdnem 400 km-re lakunk Nyíregyházától és a házhoz szállítás ingyenes volt! Azért nem mindegy! :)

2009. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én Jászberénybe rendeltem és sajnos nem sikerült megtudnom, hogy miért került többe, mert nem hajlandóak válaszolni az e-mailemre. Bezzeg a rendeléskor rögtön visszaírtak. :(
2009. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!