Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki jár-járt a SOTE I. -re...

Aki jár-járt a SOTE I. -re (Baross u. ) szülésfelkészítő tanfolyamra leírná hogy milyen? Nekem azt ajánlotta a doki hogy ott majd megismerkedhetem a szülésznőkkel és választhatok is ha akarok. Ha valaki tud ajánlani is esetleg azt is szivesen venném.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A felkészítőn ugyan nem voltam, de Fogarasi Ildikó szülésznőt tudnám neked ajánlani. Nagyon kedves, figyelmes, nyugodtan kérdezhetsz is tőle a szüléssel kapcsolatban.
2009. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! De aki nem jár szülésfelkészitőre az hogy választ ott szülésznőt? Csak mert nekem azt mondta a doki hogy ott megismerhetem a szülésznőket. eddig még csak a magánrendelőben jártam igy nem nagyon tudom a kórházi dolgokat. Szivesen veszem még ha van hozzászólás. Köszi:-)
2009. ápr. 22. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdzhetem neked ki az orvosod,mert én is oda járok?Nekem Dr Csaba Ákos rola esetleg tudsz valamit?
2009. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Nekem nem volt fogadott szülésznőm, mikor szültem épp a Fogarasi Ildikó volt az ügyeletes. Csak jót mondhatok róla! Legközelebb már biztosan őt választom! Egyébként ismerősöktől, rokonoktól vagy akár itt szerezhetsz infókat az ott dolgozó szülésznőkről. Én sem ismertem senkit, szerencsém volt, hogy vele találkoztam.
2009. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Második válaszolónak üzenem hogy én a Magyar Zoltán dokihoz járok a Tiédet sajna nem ismerem. Én nagyon megvagyok vele elégedve. Uh-ra pedig a Szabó István dokihoz. A Krama egészségközpontba szoktam járni hozzájuk a kórházban még szinte nem is voltam. Ha tudtok irni a kórházról is véleményt irjatok nyugodtan,mindenre kiváncsi vagyok.

2009. ápr. 22. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!