Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sote II-n a szülésfelkészítő...

Sote II-n a szülésfelkészítő mikor van?

Figyelt kérdés
Sziasztok úgy tudom áprilisba van szüléfelkészítő és a hónap második keddjén de az érdekelne miután nem jutottam el a felkészítőre hogy mikor indul újból?Júniusba szülök és úgy érzem nagy segítségemre lenne üdv 31+5hkm
2011. ápr. 26. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármikor csatlakozhatsz.Keddenként van fél 3 tól.
2011. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ azt esetleg meg tudod irni hogy meddig tart tehát hogy hány hétig tart még?
2011. ápr. 26. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Ingyenes? Be kell jelentkezni, vagy csak oda kell menni?
2011. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó válaszoló előzőleg úgy értesültem róla hogy teljesen díjmentes és az előadás elött azt hiszem egy órás kismamatorna is van bejelentkezni tudomásom szerint nem kell csak amikor ott vagy a recepción kell jelentkezned előre nem kell szólnod az érkezésedről,csak nem tudom hogy lessz e még jövő héten is vagy hogy meddig tart majd a dolog mert első babám várom 31+5h vagyok és nagy szükségem lenne rá hogy kellőképp fel tudjak készülni a szülésre
2011. ápr. 26. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2011. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12 hetes a tanfolyam és teljesen ingyenes.Ma volt a harmadik alkalom tehát még van 9 alkalom.A betegfelvételnél (alagsor) kell jelentkezni.Mi is most kezdtünk el járni.
2011. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.Kedves kérdező ha bármi kérdésed van irj nyugostan ha tudok segitek.Nekem is első baba én mostvagyok 31+6 hetes:)Boldog babavárást és könnyű szülést:)
2011. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia utolsó köszönöm szépen te is a sote II-őn fogsz szülni?ezek szerint Júni 22. ére vagy kiirva ha jól számoltam:) kisfiut vagy kislányt vársz?nekünk kislányunk lessz félsz a szüléstől?én már kezdek egy kicsit félni:)de nem vészes.Babaszoba kész van már?
2011. ápr. 27. 09:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen június 22 re várjuk a kicsit.Nekünk is kislányunk lesz.Egyik percben azt érzem,hogy simán fog menni a szülés a másik percben pedig nagyon félek.Te félsz? A babszoba készen van a vásárlással is már majdnem teljesen megvagyunk még egy két apróság azért hiányzik.Ti hogy álltok?
2011. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az lemaradt h én is ott fogok szülni:)
2011. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!