Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 eves kismama vagyok 2....

34 eves kismama vagyok 2. terhesseggel. Down-kor eredmeny alacsonyabb a normalnal. Valakinek van hasonlo tapasztalata? Rendben volt a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam meg a 12. heti kombinalt teszt eredmenyet es a normalnal alacsonyabb ertek jott ki. 1:228 a down-kor. A normal 1:304 vagy az folott lenne. Jovo heten ujabb uh es genetikai tanacsadas. Kerhetek magzatviz vizsgalatot is. Volt valakinek hasonlo eredmenye? Lehet ezt elmerni? Semmilyen genetikai betegseg nincs a csaladban es anno a 2 eves kisfiam eredmenyei is teljesen jok voltak. Nem akarok panikolni, de azert csak ezen jar az agyam.
2011. szept. 13. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%
Ha dawn koros gyermekre fenn àll az esély,érdemes elvetetni a magzatot! Ha nem teszed oda az életed!onnantol kezdve oda a reggeled az északàd a butoraid az értékeid mert a dawn kor nem csak egy betegség hanem a szülõk rémàlma honnan tudom?az öcsém az!12 éves még beszélni se tud miért nem?mert nem is akar nekik màs a vàgyuk is nekek a rombolàs a céljuk és hogy kihasznàljàk akik szeretik õket mert õk azt megérzik egybõl arra màr nem hülyék
2014. dec. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%
Hozzà teszem nekik az alvàs eleg 2-3óra hétvégenként 4-5óra többet nem alszanak se a szülõ vagy aki abban a hàzban lakik mert mindenkit fel költenek szàndékosan! A szülòk nem mondjàk el mert szégyellik ezeket a dolgokat de én elmondom én a teaója vagyok ìgy elmondom mit tennék ja nekem is dawn koros gyerekem akarna születni?egyszerû a vàlasz elvetetném gondolkozàs nélkül mert nem adom fel az életet a fogyatékosok miatt!
2014. dec. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó:ez egy 2011-es kérdés!Több,mint 3 éves!Gondolom azóta megoldódott a dolog......
2014. dec. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
És ha már itt tartunk:nem dAwn,hanem dOwn....
2014. dec. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
Ez fájt hogy igy beszél egy kedves valaszadó..
2015. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!