Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyaki redő 3mm. Nagyon megvagy...

Nyaki redő 3mm. Nagyon megvagyok ijdve, baj van?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a 12 hetes uh.-on ahol a nyaki redőre 3mm-t mondott.erre az aszisztens visszakérdezett,hogy írhatja e 3mm alattinak.Az orvos azt mondta igen.Hülye voltam,mert ott nem kérdeztem rá,hogy ez most mit is jelent,csak utána kezdtem el ezen kattogni.Vissza néztem,hogy a 2éves kisfiamnál mekkora volt anno.Neki 13 hetesen volt 0.7mm,ő egészséges,semmi baja.Az orvos nem mondott semmit,legközelebb csak a 16 hetes vérvételre megyek,de én most nagyon megvagyok ijedve...de ha látott volna valami gondot azt mondta volna ugye???Ja a papírra az rávan még írva,hogy orrcsont látható.

Köszönöm mindenkinek előre is!


2011. szept. 15. 13:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nekem jó volt az értékem, de mégis mindenhova küldeni akartak mivel 35voltam, én is Hajdú Krisztinánál voltam, aki egy nagyon megnyugtató személyiség! Nekem is azt mondta, hogy ennek a gyereknek aztán az égvilágon semmi baja!!! És én is ahogy tőle kijöttem a rendelőből, megszállt a nyugodtság, és azóta sem aggódom, hogy bármi baja lenne. 18hetes vagyok, az afp-m is tökéletes, mint minden eddigi leletem- nem is küldtek sehova genetikára.

Ajánlom neked én is a Hajdú Krisztinát- nagyon jó genetikus!!!

Hívd az Istenhegyi Klinikát és irány Pest!!! Remélem Téged is megnyugtat majd, egyébként is több szem többet lát!

2011. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!Igen a védőnőm is tanácsolta Hajdú Krisztinát.Bár ő azt is mondta,hogy azért nyugodjak meg,mert az orvos felelőssége tudatában merte mondani,hogy írhatják 3mm alattinak.Ettől függetlenül mondta ha megengedhetem magamnak akkor menjek és nyugtassam meg magamat.Ezzel csak annyi probléma van,hogy a 13. hétig el kell végeztetni(ugye?) Sajnos az kedden lesz már nekem és holnap a 2éves kisfiamat vinni kell veszprémbe vizsgálatra,mert hétfőn pedig műtik :( Tehát tényleg éppen csak a kedd maradna megoldásnak(szerencsére csak kis műtűt lesz még aznap du.-n haza mehet a picur)

Kedden még tudnék vajon menni és tudnának fogadni is?Mit tegyek?

2011. szept. 15. 21:39
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A 3 gyerekes egészségügyis anyuka vagyok.

Szerintem hívd fel őket és kérj egy SOS időpontot. Mond meg, hogy nem "mozizni" szeretnél csak egy gyors rákukk is elég!


Ha gondolod, nekem megvan a doktornő privát mobilszáma, lehet, hogyha vele beszélnél az eredményesebb lenne.


Ha gondolod akkor írj egy privát e-mail-t!


Kisfiadnak mielőbbi jobbulást, gyógyulást!

2011. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves 3 gyerekes egészségügyis anyuka!Neharagudj,hogy ilyen sokára reagálok,csak sajnos itt volt ez a kis műtét a 2évesemnél és most arra koncentrálltam :( Már minden rendben,köszönöm.

Sajnos pestre már nem tudok eljutni :( ,de ma elmegyek egy másik orvoshoz is,nézze csak meg,aztán remélem nem lesz semmi gond!Azért köszönöm szépen a kedvességed!

2011. szept. 21. 12:42
 15/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nem tudom még olvassátok e a kérdésem,de azért megírom mi volt tegnap.Elmentem a magánorvosomhoz (nem ő csinállta a 12 hetes uh.-ot) Megnézett jó alaposan,elég sokáig méricskélt,és azt mondta,hogy hát ő nem,hogy 3mm-t,de még 2-őt sem mér.Visszahívott még holnapra a kórházba,hogy megnézze a nagy gépen is,de ő azt mondta,hogy nyugodjak meg :) Minden méret a legnagyobb rendben van,szépen fejlődik :)
2011. szept. 22. 08:05
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy jó a hír!!! ÍRJ MÉG!!!

Amúgy sajnos nagyon sok mindentől függ, hogy az UH-n mennyit mérnek!!!

Nálam pl 6+1nél 4 mm-es babát láttunk szívhanggal. Két napra rá véreztem, ismét UH-ztak, ahol a nő tiszta sietős,ingerült volt és 2 mm-es babát mért,plusz hogy felvált a petezsák és leállt velem vitatkozni, hogy NEM MÉRHETTEK két nappal előtte annyit, mert ő most ennyit mér és kész! Gondolhatod!!!! Szinte már leírtam a babát... De hála az égnek, az elkövetkező időszakban már nem véreztem és a következő UH-n már 3 cm-es volt a babám!!!

Rengeteg hanyag és NEM ODA VALÓ orvos van :((( Mind utcára való!!

2011. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nagyon klassz!!! :) :) :)

(egyik válaszoló vagyok, azt írtam, hogy paráznék, és mennék 4D-re)

Minden jót!!!

2011. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Me megnézett a kórházi Uh-on is.Sehol,semmi probléma,még csak közel sincs a 3mm-hez.Ugyhogy az az orvos vagy nagyon elmért valamit,vagy ennyire szar volt a gépe.Minden esetre nekem ez a pénz bőven megérte,hogy megnyugodtam és tudom nincs semmi probléma :)
2011. szept. 23. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!