Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hogy mondtátok meg...

Kismamik! Hogy mondtátok meg a párotoknak, hogy babát vártok. Esetleg valami szokatlan mód?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Párom dolgozott amikor megcsináltam a tesztet.Lefényképeztem és elküldtem neki a "a mit látsz felirattal" egyből hívott együtt sírtunk.6 hónap után jött össze a most 27 hetes pocaklakó Hunor
2011. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok és örömteli babavárást kívánok!!
2011. szept. 22. 10:09
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
en hetfon tudtam meg hogy terhes vagyok!!!meg nem mondtam meg a paromnak mert holnap van a szulinapja!!!egy kepeslapba beragasztottam a tesztet es melle irtam hogy 'Apuci kivanunk boldog szulinapot MI KETTEN!!!kivancsi vagyok hogy reagal!!!alig birom mar hogy ne mondjam el!folleg hogy allandoan alszok es rettentoen faj a cicim felek ne vegye eszre!!Gratulalok mindenkinek
2011. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De jó szülinapi ajándék egészen biztos, hogy ezzel lesz élete legszebb ajándéka!!Gratulálok!!Boldog babavárást!
2011. szept. 22. 12:37
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi nekünk majdnem egy napon van a szülinapunk, és akkor fogant a babánk. Én még nem is tudtam, de amikor fújtam el a tortámon a gyertyákat, azt kívántam, legközelebb már hármasban szülinapozzunk!

Amikor a tesztet csináltam a férjem dolgozott, így mms-ben elküldtem neki a full pozitív tesztről a képet, és odaírtam, hogy Az én szülinapi kívánságom teljesült, és a tied? Azonnal felhívott hogy most ez komoly és majdnem sírt a telefonba.

2011. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Mindig úgy gondoltam, hogy ha kisbabánk lesz akkor mindenképp megható módon akarom, hogy a párom megtudja!


Hát ez nem jött be,mert nekem is nagy meglepi volt:)


Nem terveztük, úgy voltunk vele ha jön,had jöjjön! Már féléve mindig megtréfált a menzeszem, volt hogy 42 napra jött meg!

Most is körülbelül ennyinél tartottunk, és mondtam a páromnak,hogy vegyünk már egy tesztet( Már kb a 100.at)

Megvettük este, reggel elindultam a fürdőbe, nem bírta ki jött utánam! Először negatív volt, rögtön válasza: Látod, most is csak elérted,hogy izguljak és nincs baba. Kiment...Én álltam még de hát érzem..valami nem oké! Akkor mi a baj? Láttam halványodik! Kiabáltam neki Zsolttiiii jön fel, nézi, ohh én is látom,de biztos rossza teszt! Beszélgettünk,hogy mikor foganhatott meg ilyenek, letelt a 3 perc és ránéztünk! Szépen kivehető volt! De párom annyira várta már a babát, nem merte elhinni,aznap vett még másik tesztet:) Másnap mentünk dokihoz, azt mondta ha kijövök és ő nincs az ajtónál,akkor az intenzíven keressem,mert infarktust kapott az izgalomba:) Jelentem életben van, és alig várja a következő uh-t:) 7hetes km

2011. szept. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek is és boldog babavárást kívánok!:)
2011. szept. 23. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!