Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ehetek túrós palacsintát a...

Ehetek túrós palacsintát a nyers tojássárgája miatt?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok.
2008. márc. 11. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!! Cukrász vagyok,és szakmai szemmel azt ajánlom,hogy még terhesség nélkül se nagyon kísérletezz nyers tojással,most pedig föleg ne!!Ha túrós töltelékre vágysz ízesítsd egyszerüen cukorral,vaníliával,forróvízbe mátott( fertötlenített) citrom és narancs héjjal,esetleg tejföllel. Ha picit sürítenei szeretnéd búzadarát tehetsz bele,ez pótolja a tojás meghúzó képességét. Hidd el nem fog hiányozi belöle:)
2008. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Mi úgy szoktuk ,hogy 1 túró, 1 tojás sárgája, van.cukor, mazsola. Köszönöm a gyors választ és a szakmai hozzászólást,akkor inkább csinálom úgy, ahogy irtad.

2008. márc. 11. 12:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tojás helyett én mindig is tejfölt használtam, és nagyon finom,sztem neked is ízleni fog.

2008. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!