Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen olcsó terhesvitaminokat...

Milyen olcsó terhesvitaminokat ismertek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A DM-nek Rossmannak- van saját márkás kismama vitaminja, az nem túl drága.
2011. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Szerintem az Elevit sem drága, egy hónapra csak van 2000ft-od. A kisbaba egészsége a fontos és én nem vennék csak azért olcsó vitamint mert spórolni akarok. ne ezen spórolj szerintem.
2011. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az Elevit 2800 egy hónapra, és többektől hallottam, hogy hánytak tőle, nekem meg már amúgy is hányingerem van, úgyhogy nem próbálkoznék vele...
2011. szept. 19. 19:50
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyébként a kisbaba egészsége rendben lesz akkor is, hanem szedek semmit, "csak" az enyém zuhan össze, de azért köszönöm Neked!
2011. szept. 19. 19:51
 5/16 anonim ***** válasza:
én elevitet szedtem terhességem alatt, semmilyen tünetem nem volt miatta. Egy próbát mindenképp megér, ne mások véleménye számítson, mert egyikünk szervezete sem egyforma a másikéval. Ami neked jó, nem biztos, hogy a másiknak is jó. Egy hónap alatt kiderül és utána tudsz váltani.
2011. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
béres gravida 2200ft..én ezt szedem 2naponta..igy se rosszul nem vagyok és sokáig elég..24khm
2011. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Pregnavit-ot szedtem végig az orvosom tanácsára.

Napi 3*3 Utrogestan a 4. héttől és a vastabletta mellett egy drágább vitamin összedöntötte volna a havi költségvetésünket. Ez 60 szemes, és ha jól emlékszem 1500 Ft körül volt 1 éve. A hemoglobinomat kivéve tökéletes volt a vérképem.

2011. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát éppen ez az én nagy bánatom. Pregnavitot szedtem az első két terhességem alatt, sőt, ha visszagondolok nagyjából az utolsó 4 évben, mert szoptatás alatt sem hagytam abba, és kétszer 20 hónapig szoptattam. Szuper jól meg voltam elégedve vele, két alkotóelem kivételével azt tartalmazza mint az Elevit, és harmada volt az ára, de sajnos megszűnt. A forgalmazó Ratiofarmot bekebelezte egy másik cég, így megszűnt a termék. Ma mondta a gyógyszertáros, mert hiába rendeltem meg, napok óta nem érkezett. :o(((

Még a terhesség alatt ki tudnék fizetni valami mást, de hogy utána 20 hónapig mit szedek majd??


A Rossmann és a Dm honlapját végigböngésztem, de a Rossmannál csak Béres termékeket találtam, a Dm-nél meg semmit... no majd megnézem, lehet hogy a honlapon nincs minden rajta...


Köszönöm Nektek!

2011. szept. 19. 22:16
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja, és emellett vasat és magnéziumot is szednem kell, nem beszélve arról, hogy a gyerekeknek is állandóan kell valami gyógyszer, így a patikában hagyjuk a fél vagyonunkat... :o(
2011. szept. 19. 22:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Próbálj meg esetleg felhívni pár patikát a környéketeken, hátha van valahol még elfekvő, és akkor veszel pár dobozzal. Ha végig nem is, de pár hónapig kitartana.
2011. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!