Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik rosszul vagytok...

Kismamik, akik rosszul vagytok az elején, hogy bírtok főzni a nagyobb gyerekeknek/családnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen.

Olyanokat próbáltam, amikben nem volt párolt hagyma, meg kolbász, mert azoktól kész voltam. Próbáltam leveseket, főzelékeket csinálni inkább, meg vajaskenyér. Azt a 3-4 hónapot csak átvészeltük vhogy....

2011. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igyekeztem olyan kajákat készíteni, aminek a gondolatától nem jött rám azonnal a hányinger. Húsos, fűszeres dolgokkal voltam leginkább bajban, de a többiek érdekében megpróbáltam legyűrni.
2011. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szegény férjem azon a nyáron nem evett lecsót...:)
2011. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A hűtőt is csak szájlégzéssel bírom kinyitni.

És amit múlt héten bevásároltam a piacon, annak nagy része benne rohad. (Egy karfiol, rá se bírok nézni, cékla, ilyenek). Elajándékozni meg nem tudom, mert azzal be is kéne jelentenem, de így 5 hetesen még nem szeretném...

Lelkiismeret furdalásom van, hogy a gyerekeim majdnem minden nap tésztát esznek, de azt még valahogy meg bírom főzni...

2011. szept. 21. 22:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

en be se tudok menni a konyhaba. vagy rendelek, vagy elballagunk valahova enni. szerencsere a fiam (ketten vagyok vele, 2.5 eves) a krumplit minden formaban eszi, es az nem szagos.

de sutit amiota terhes vagyok nem sutottem neki :( probalom ravenni magam, majd "holnap". de holnap mar tenyleg

2011. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát ez meg a másik.

Én napi szinten sütöttem a kalácstól kezdve a mindenfajta sütin át. Most meg nem értik igazán, hogy miért csak háztartási keksz van, meg piskóta. :o(


Kétszer én is rendeltem már, de anyagilag nekünk ez nem játszik...

Az előző gyerkőcömnél anyósom napi szinten hozott főtt kaját, irtó rendes volt, de most eléggé beteg, így nem merem megkérni, meg aztán még nem is tudják a jó hírt...

2011. szept. 21. 23:17
 7/11 anonim ***** válasza:
utolso vagyok. ha hetibe rendelsz, nem napiba, ilyen 5-600 forint, meg 2-300 a leves, es siman eleg kettonknek (nem is veszek mindig levest).
2011. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igyál gyömbéres teát, nekem nagyon bejött. Most már a legtöbb zöldségesnél lehet kapni gyökeret, egy keveset belereszelsz a teádba, és kész is. Én minden reggel bekészítettem egy nagy flakonnal, és azt ittam egész nap, tényleg segít. Persze teljesen nem szünteti meg a hányingert, de jelentősen csökkenti:) Majd írj, hogy Neked bejött-e!
2011. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én az első 3 hónapban nem tudtam főzni semmit, mert a konyhába annyi szagtól rosszul voltam, hogy nem is bírtam volna. Most a 20. héten tartok, de még most se egyszerű az anyukám lát el minket kajával!
2011. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szagoktól én is nagyon rosszul vagyok , meg gyakorlatilag MINDENTŐL. Nálam a megoldást napi 3*2 B6 vitamin jelenti. Addig egyfolytában hányingerem volt, mióta így szedem csak reggel míg nem veszem be s nem szívódik fel addig küzdök.

nah a másik meg a keserű szájíz arra meg a rennie-t szedem 3napja és most kezd enyhülni. kezdem egész jól érezni magam :) De ezek nélkül feküdnék egész nap meg szenvednék, képtelen volnék ellátni a másik két gyereket meg apát.

2011. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!