Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki Mohácson volt 4D-n megoszt...

Aki Mohácson volt 4D-n megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Dr. Fatér Józsefnél aki volt. Esetleg képet mutattok? Milyen volt az UH? Jó minőségű képet, videót kaptatok? Hány hetesen voltatok? Minden érdekel!! Köszönöm mindenkinek!!
2011. szept. 23. 14:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok, most láttam, hogy érkezett új válasz a kérdésre. A "babám" azóta már 3 éves nagyfiú, szóval már nézegethetem eleget :) De emlékszem még, mennyire kíváncsi voltam rá, na meg a nemére a terhesség alatt :)

Köszi, hogy megértesz, még emlékszem az érzésre, hogy milyen türelmetlen voltam akkor :) Persze a dokinak teljesen igaza volt, ki tudtuk várni, elmentünk a 26. héten, ha jól emlékszem, és tényleg nagy élmény volt, már gyönyörű "babaformája" volt a kisfiamnak, de mi például simán elmentünk volna kétszer is, egyszer akkor, amikor először akartunk türelmetlenül, aztán később is, szóval még mindig azt mondom, hogy az oké, hogy az orvos elmagyarázza, hogy mikor hogy néz ki a baba, és szerinte mikor a legjobb menni, ha csak egy ilyen vizsgálatot tervezünk, de ha a kismama türelmetlenkedik, akkor fogadja nyugodtan, hiszen neki is megéri, ha kétszer fizetnek a vizsgálatért :)

2015. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!