Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február végére vagy március...

Február végére vagy március elejére kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy telnek a napjaitok? Dolgoztok? Tudjátok már a pocaklako nemét? StbMi február 24.ére vagyunk kiirva, második baba, kisfiut mondtak a 14.hétben, tobb mint 80 százalékban, de apával láttuk a kis kukit a lábacskái kozott, 13+1 hetes voltam mikor eloszor nagyobbat rugott,azota egyfolytába,és 11+1 amikor eloszor kinyomta magát és kidudorodott a pocim egyik fele.legkozelebb oktober 24.megyunk ultrahangra, de az már 4D lesz, és már alig várom, csak még picit messze van, hétfon lesznek meg a vérerdmények, remélem minden rendben lesz, bizok benne:-)amugy hányás, hányinger már elmult, csak a cicijeim nagyon fájnak, és a vérnyomásom alacsony, gyakran szédulok.
2011. szept. 23. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En marcius 6-ra vagyok kiirva.Nalunk is masodik baba, talan megint lanyunk lesz, de meg nem tuti. Mozogni erzem, de meg gyengen.Most eppen egy ronda virussal kuzdunk a lanyommal. Egyebkent kezdek egeszen jol lenni. Nincs hanyas csak inger, de az gyengebb. Nem vagyok mar annyit faradt.Lanyomat azert neha nehez ellatni, mert erzem, h sok. Turelmetlen vagyok vele neha, de altalaban elvagyunk.
2011. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én március 4-re vagyok kiirva, 2 hete mozog a törpikém,egy hete nincs már hányingerem a cicijeim csak néha fájnak.Még nem tudom hogy lány vagy fiú de én reménykedem hogy lány lesz.Ő már a negyedik babám,van már 2 fiam meg egy lányom.
2011. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hello


én is február 24re vagyoik kiirva:)) de jó:D

nekem is második babám, már van egy 16hónapos nagyfiam.

a kicsi nemét még nem tudjuk, kedden megyek majd a 18hetes uh-ra, remélem kiderül. nekem mindegy h fiu v lány lesz:)

amugy jol vagyok, nem is voltak rosszulléteim v ilyesmik. mivel gyeden vagyok még itthon nem dolgozom(elsővel anno 36hétig meloztam) alig várom a keddet...:D

2011. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, még annyi h én a 16héttől érzem mozogni a kicsit
2011. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Sziasztok én március elejére vagyok kiírva nekem az elsö babóm még nem érzem konkrétan a mozgását 17+5 naposak vagyunk.Rosszul léteim hála égnek nem voltak inkább csak a szagokkal volt gondom meg a cici fájással.Kinnt dolgozom még Németországba okt 31 -én megyek haza.Itt kintt nem csinálták meg a 16 hetes vérvizsgálatot az Afp remélem ebböl nem lessz gond.bocs ha hosszúra sikeredet.Kedves kérdező jó babavárást kívánok Neked :)
2011. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Március 4.-re vagyok kiírva 2hete nincs hányinger csak a cicim fáj!Pont tegnap este éreztem először a mozgását amiben már biztos vagyok,hogy ő volt.Első baba úgy,hogy nagyon örültem!Ki vagyok írva a 8. héttől mert sajnos volt 2 sikertelen terhességem így veszélyeztetett vagyok.Mindenkinek boldog babavárást kívánok!
2011. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jaj de aranyosak vagytok csajok, úgy orulok a válaszoknak! kedves szinten február 24.ére kiirt kismama, hát akkor valoszinuleg egy napon szulunk majd:-)de szuper! már úgy elfáradtam, sajog minden csontom,befejeztem az itthoni munkát, a derekam is sajog. Nem tudomhogy vagytok vele de én hangulat ingadozásokkal is kuzdok, depivel is,de azok akkora nagy kilengések hogy szornyu, néha akkorákat nevetgélek hogy szegény férjem néz rám hogy mi lelt engem, sokszor hányás volt és konnyek a vége, és még azon is képes voltam nevetni, máskor meg élni seincsen kedvem, amugy femibion szedek meg napi 1x magne b6-ot, az idegejeim miatt, meg ha netán akarna keményedni a poci, arra is jo, napi 1 szem nem vészes adag. Tudom hogy orult tempoban rohannak a napok, hetek, honapok, de mégis már alig várom hogy megszulessen a picurink:-)még a soknak tunik a mi hátra van, de orulok hogy már legalább itt tarthatok, és már érzem ot, és nem kell mint az elején bizonytalanságban lennem, hogy él e, minden rendben e van.de hát 38, 40 hétnek is volt kezdete:-)csak már lennék ott, vagy már volna olyan nagy hogy akkorákat rugna, és izegne-mozogna egész nap.Nektek is további boldog babavárást, jo egészséget kívánok!és még azért remélem hogy tartjuk a kapcsolatot továbbra is
2011. szept. 23. 21:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok kismamik.Én február 24 ére vagyok kiirva :D A napjaim jól telnek csak egy picit lassunak tünik,nem dolgozom.nekem is kisfiut mondtak,elsö baba még nem éreztem mozogni,oktober 7 megyek 4Dre alig várom.Semmilyen tünetem nem volt se hányinger semmi.Gratulálok minden kismamán és boldog baba várást!!!!!
2011. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hol fogtok szulni?

en februar 28-marcius 5ig barmikor :D

csaj lesz,mar 6 hetes kora ota tudom

ma voltam 4dn, osszegombolyodott, mint a kiscica :D

de ma a villamson is meg am etron is rosszul voltam, hanyinger, szedules..

meg nem erzem (2.baba)

2011. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

19:50es, febr.24es kismama vagyok:)

én pécsett az édesanyák utján fogok szülni, ahol a nagyfiam is született 2010ben.

holnap megyek a 18hetes uh-ra, szoritsatok! sajnos alacsonyabb lett az afp-m, igy mennem kell genetikai uh-ra is. tettem is fel ezzel kapcs. nemrég egy kérdést. de remélem semmi baj nem lesz. holnap megirom. s talán már az is kiderül, h öcsi v hugica növekszik a pocakomban:) Mira

2011. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!