Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hányadik héttől kezdett...

Kinek hányadik héttől kezdett a nyákdugó távozni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél sosem találkoztam a nyákdugóval.

(Most a másodiknál pedig még nem tartok ott - 24. hét)

2011. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem találkoztam a nyákdugóval, pedig figyeltem nagyon, mert itt mindenki arról ír. :) Tesóm 3x szült, de egyszer sem futott össze a nyákdugóival. :)
2011. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés napjának délutánján ment el, 6 óra múlva megszültem.
2011. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szülés előtti este ment el, de a szülés nem indult meg, mivel túlhordásban voltam, és zavaros volt a mvizem, így császároztak.
2011. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert 34 hetes vagyok és ma egész nap erősen váladékoztam,pár órája meg néhány vércsepp is volt.
2011. szept. 29. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 31. héttől vannak ilyen rózsaszínes, pirosas, barnás dolgok a tisztasági betétemen. De rájöttem, hogy nem lehet nyákdugó, mert az nem ilyen állagú. Ezek a foltok nálam ugyanolyan állagúak voltak, mint a normál folyásom. Orvos meg is mondta, hogy hajszálerek repedeznek és elszínezik a folyást. A nyákdugó kocsonyás egybefüggő valami, ami ha darabokban jön ki, akkor is egybefüggő több kisebb darabban.

Most 36 hetes vagyok, és még mindig nem találkoztam vele.

2011. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt 1 órával találkoztam a nyákdugóval. Elég érdekes dolog volt
2011. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt 2 nappal (1 nappal túlhordtam) és nem volt kocsonyás.Olyan volt,mint a folyás,csak picit rózsaszínes.Tudtam,hogy hamarosan szülés lesz.25-én volt ilyen és 27-én.Mind a kétszer éppen egy picit.27-én bent is tartottak és 4,5 óra múlva megszületett a kisfiam.(16hós baba anyukája)
2011. szept. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!