Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondolom baj, ha kevesebb a...

Gondolom baj, ha kevesebb a magzatviz. De ennek van valami tünete? Vagy honnan lehet azt tudni, hogy jó e, ha ritkán van csak ultrahang?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem annó a doki azt mondta, hogy a magzatvíz mennyisége változik.

Nálam pont az ellenkezője volt, sok magzatvíz...

Másnapi uh-n pedig már átlagos volt a mennyisége.


Hány hetes vagy?

2009. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak ultrahangon lehet látni. Elméletileg a hasméret összefügg a magzatvíz mennyiségével, de ennek megítélése sem egyértelmű. Annyit hallottam még, hogy ha kevesebb a magzatvíz akkor a baba a mozgásával nagyobb fájdalmat okoz.
2009. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok,és most mondta egyik ismerösöm,hogy a rokonának be kellett feküdnie a kórházba,mert kevés a magzatvize. Én sztkba járok,és nem ultrahangoznak,csak a kötelezö van. Honnan lehet akkor tudni hogy jó-e?
2009. ápr. 27. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem alatt az átlagosnál kevesebb volt a magzatvizem. Semmi baj nem lett belőle, egyszerűen ennyi volt és kész. Igazán akkor éreztem, amikor burkot repesztettek, mert akkor alig folyt ki magzatvíz. Szerencsére mindkét babám teljesen egészséges lett.
2009. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon kevés volt a 7. hónaptól. Először csak az átlagosnál kevesebb, majd kórosan kevés. Feküdtem kórházban, mert infúzión keresztül kaptam magzatvizet.

Az ultrahangon látta meg az orvos, de nekem a hasam is kisebb lett, amikor elindult a folyamat.

és amikor már nagyon kevés volt, fájtak a magzatmozgások is.

Amikor elfolyt a magzatvíz, szinte épphogy csak csordogált, csoda, hogy észrevettem :)

2009. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!