Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettől beindulhat a szülés?...

Ettől beindulhat a szülés? Nem tudom megállni néha.

Figyelt kérdés
34hetes vagyok, második babával.Elsővel sok energiám volt, most semmi, hátam is sokat fáj.Ha valamicskét csinálgatok és kb másfél kilónál többet emelek, a szeméremcsontom nagyon fáj.Utána meg egész nap.Van,h persze fel kell kapnom a fiam, vagy felsöprésnél arrébb tolok ezt-azt.Tehát ez a fájdalom mitől van,ill megindíthatja a szülést?
2011. okt. 3. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy beindítja. Én minden szombaton kitakarítom az egész házat, bútorokat tologatok, emelgetek, porszívózok, felmosok, lépcsőzök, törölgetek, hajlongok, minden. Legutóbb szombaton is megcsináltam. Nekem is belesajdult néha, de olyankor leültem pár percre és folytattam. Még mindig egyben vagyunk :P :)

37hkm

2011. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a fura, h a fiammal nem éreztem ilyet, utána az egész nap odavan, az ágyban megfordulni is fáj.Amúgy tök jó a közérzetem, de ha meg nekiállok vminek, ez van.Húzó fájdalom és utána a csont körül fáj.
2011. okt. 3. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Ez én is írhattam volna!:)


Ha napközben sokat hajolgatok,vagy jövök -megyek-pakolgatok,akkor a délutánom már szörnyű az éjszakám meg egyenesen katasztrófa.

de sajnos nem csinálja meg helyettünk senki a házimunkát.

tegnapelőtt "nagytakarítottam" és az éjszakám iszonyatos volt,Csak a fotelben tudtam picit szundítani,mert ha lefeküdtem deréktól lefelé percek alatt teljesen elzsibbadtam.Viszont a fekvés/ülés után ha felállok,nekem is olyan érzésem van mintha ki akarna szakadni a szeméremcsontom.

A doki sem tudott erre mit mondai,minthogy igyekezzek sokat pihenni és ne akarja mindent egyszerre.De nem tudom elnézni,ha nincs rend és nincs tisztaság..

Mindezt ugye a 2,5 évesem mellett kell megcsinálni.

Már csak az adja az erőt hogy nemsokára kezemben a picurkám:)


ha a hasad nem keményedik sokat és nem görcsölsz,akkor kicsi az esélye hogy beinduljon.Bár azért megeshet.:)


31hkm

2011. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! nem, nem keményedek, elfáradni sincs időm, előbb fájdul meg a csont pl.a mosogatóból kipakolástól és akkor már másnak neki se állok :-s borzasztó...engem meg nyúz a párom 3.babáért...ehhh
2011. okt. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!