Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kiderülne, hogy a babád...

Ha kiderülne, hogy a babád Dawn kóros vagy egyéb hasonló betegsége van, elvetetnéd?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 06:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Én elvetetném, nagyon fájna, de elvetetném, az öcsém beteg...Le a kalappal Anyukám előtt!


22 hós kislány és 9 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha beteg lenne, akkor is képtelen lennék megölni!!!
2011. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
igen
2011. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Igen, de biztos egy életen át hordanám a lelki terhét...
2011. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Igen. Neki sem lenne jó ha megszületne és a családnak sem. Kemény döntés de így lenne a legjobb mindenkinek.
2011. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%
Csak akkor vetetném el, ha azt mondják, hogy biztos meghal ha megszületik mert létfontosságú szervével van baj, vagy ha mindketten belehalhatunk a szülésbe. De amúgy egy down kórós babát simán megtartanánk....ő is egy kis élet és ezek a babák ugyanúgy tudnak majd szinte önálló életet élni, mint egy normális felnőtt ember. 12 hetes második babás anyuka
2011. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
utolsó,te nem vagy tisztában a down kórral.ennek is vannak fokozatai,és nagyon sok alapbetegségük van.akik tudnak többé-kevésbé önálló életet élni,nagyon kevesen vannak.szerintem önzés egy ilyen gyereket megtartani.főleg,ha testvére is van.ugyanis ha te nem leszel,rá fog hárulni a gondozása.ezt pedig nem kívánhatod a másik gyerekedtől.vagy intézetbe rakod?
2011. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%
Én elvetettem. A 12 hetes uh derült ki, hogy beteg. Azt ugyan nem tudták megmondani, hogy pontosan mi baja volt, ahhoz további vizsgálatokra lett volna szükség, de az biztos volt, hogy nem lenne egészséges, ha megszületne. Van egy másfél éves kislányom, nem akartam mellé egy beteg gyereket. Egy beteg gyerek gondozása egész embert igényel, a lányomnak is joga van az anyjához. Borzasztóan fájt és fáj ma is hiszen mindössze egy hónapja történt, de nem bántam meg a döntésemet. Azt hiszem a picinek is így a legjobb. Angyalként él tovább, mert ebben az országban egyébként sem túl toleránsak az emberek a beteg emberekkel szemben. Jobb nekik ha meg sem születnek.
2011. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Elvetetném. Volt egy beteg testvérem, gyerekotthonban élt kicsi korától fogva. Nem azért, mert anyuék nem akarták, hanem mert olyan beteg volt, hogy állandó orvosi felügyelet kellet hozzá. Jelzem, két éves koráig semmi! baja nem volt. Épp ezért tudom milyen, ha beteg egy gyerek és köszönöm, nem kérek belőle még egyszer. Pláne ha tudom, hogy betegen születne meg.
2011. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!