Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kiderülne, hogy a babád...

Ha kiderülne, hogy a babád Dawn kóros vagy egyéb hasonló betegsége van, elvetetnéd?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 06:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg csak kevés Down-kóros gyermek tud később teljesen önálló felnőtt életet élni, és mivel fogyatékosságuktól függetlenül a nagytöbbségük kedves, őszinte személyiség még ha el is tudják látni magukat felügyelet nélkül sokszor kihasználják őket. Szerintem a felelősségbe az is benne van, hogy gyermekeinket legjobb tudásunk szerint neveljük akik később önállóan is megállják a helyüket. Csak arra tudnék gondolni, mi lesz vele ha mi már nem lennénk? Ki gondozná? Ki vigyázna rá? Ahogy az egyik hozzászóló írta talán a testvére? Nehéz döntés de nem lenne helyes ráruházni ezt a terhet. Vagy intézet...hát a szívem szakadna meg! Ezért sem tartanám meg.
2011. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
33%
Nekem ez a véleményem és nem nekem kellene írogatni, hanem a KÉRDÉSRE VÁLASZOLNI!!!!! És ha már itt tartunk akárki akármit mond rám én szinte minden abortuszt gyilkosságnak tartok. És ez az én véleményem, írjatok bármit!
2011. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
a kérdésre is válaszoltam.és ahhoz mit szólnál,ha nem adj isten megerőszakolnának téged és terhes lennél.megtartanád?rá tudnál nézni örömmel nap mint nap?nagyon kiváncsi vagyok a válaszodra
2011. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Tudom, mi vagyunk a kisebbség, de én is Andika válaszával értek egyet! És nem gondolom, hogy valakit azért kellene bántani, mert megtartana egy beteg gyereket!
2011. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Atroposz ***** válasza:
Nem tartanám meg ha azt mondanák ,hogy 100%-ban beteg, biztosan sírnék miatta.
2011. okt. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!